Përzierës betoni MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Stetter AM 9FHC-

Online: 1m 24d

Marka MAN
ID 557
Viti i prodhimit 2015
Kilometrazhi 87 350 km
Pesha bruto 32 000 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Königs-Wusterhausen
Telefoni +49 3375...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 6
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 10 518 cc
 • rendimenti i fuqisë: 400 hp (298 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 8x4
 • numri i akseve: 4-aks
 • ABS
Karroceria/supestruktura
 • vëllimi i ngarkesës: 9 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
 • sistemi i lundrimit
64900 EUR
64 900
EUR
 • 8 000 418 ALL
 • 78 724 USD

Çmimi neto

Shitësi
HenzeTruck GmbH
HenzeTruck GmbH Gjermani
I besueshëm
Më shumë se 1 vit me Truck1
Ora lokale e shitësit
21:41
64 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Përzierës betoni MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Stetter 9FHC 30
MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Stetter 9FHC 30
2013, 160 111 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
54 900 EUR
Përzierës betoni MAN TG-S 32.400 8x4 BB Betonmischer Stetter 9FHC 30, 2013
Përzierës betoni Scania Scania P 370/8x4 - 9m³ Stetter
Scania Scania P 370/8x4 - 9m³ Stetter
2016, 73 977 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
69 900 EUR
Përzierës betoni Scania Scania P 370/8x4 - 9m³ Stetter, 2016
Përzierës betoni MAN TGS 32.400 8x4 BB Euro6 Betonmischer Stetter AM
MAN TGS 32.400 8x4 BB Euro6 Betonmischer Stetter AM
2016, 37 162 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kirchberg
85 000 EUR
Përzierës betoni MAN TGS 32.400 8x4 BB Euro6 Betonmischer Stetter AM, 2016
Përzierës betoni STETTER AM 9/8 FHC Ultra Eco
STETTER AM 9/8 FHC Ultra Eco
2018, 8x4, Dizel, 7 orët, 4-aks
Gjermani, Lübeck
Përzierës betoni STETTER AM 9/8 FHC Ultra Eco, 2018
Përzierës betoni MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Schalter , Deutsch
MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Schalter , Deutsch
2008, 288 175 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
35 900 EUR
Përzierës betoni MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Schalter , Deutsch, 2008
Përzierës betoni MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Förderband 17m
MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Förderband 17m
2008, 327 188 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
48 900 EUR
Përzierës betoni MAN TG-S 32.360 8x4 Betonmischer Förderband 17m, 2008
Përzierës betoni MAN 35.400 TGA BB 8x4, Euro 4, Stetter 9m³, Klima
MAN 35.400 TGA BB 8x4, Euro 4, Stetter 9m³, Klima
2006, 306 434 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Sittensen
28 900 EUR
Përzierës betoni MAN 35.400 TGA BB 8x4, Euro 4, Stetter 9m³, Klima, 2006
Përzierës betoni MAN 32.360 TGA BB 8x4, Stetter 9m³,Schalter,TÜV NEU!
MAN 32.360 TGA BB 8x4, Stetter 9m³,Schalter,TÜV NEU!
2004, 398 524 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Sittensen
26 900 EUR
Përzierës betoni MAN 32.360 TGA BB 8x4, Stetter 9m³,Schalter,TÜV NEU!, 2004
Përzierës betoni MAN TGS 32.400 8x4 BB EURO 6 Austauschgrund MotorECO
MAN TGS 32.400 8x4 BB EURO 6 Austauschgrund MotorECO
2015, 121 311 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kirchberg
72 500 EUR
Përzierës betoni MAN TGS 32.400 8x4 BB EURO 6 Austauschgrund MotorECO, 2015
Përzierës betoni MAN TG-A 35.360 8x4 Betonmischer Schalter, Intermix9
MAN TG-A 35.360 8x4 Betonmischer Schalter, Intermix9
2007, 294 371 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
28 900 EUR
Përzierës betoni MAN TG-A 35.360 8x4 Betonmischer Schalter, Intermix9, 2007
Përzierës betoni Scania P 370 8x4 Betonmischer Stetter 9m³ Mischer
Scania P 370 8x4 Betonmischer Stetter 9m³ Mischer
2016, 73 977 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
69 900 EUR
Përzierës betoni Scania P 370 8x4 Betonmischer Stetter 9m³ Mischer, 2016
Përzierës betoni MAN TGA 32.360 BB + STETTER 9M3
MAN TGA 32.360 BB + STETTER 9M3
2002, 378 727 km, 8x4
Belgjikë, Handzame
19 900 EUR
Përzierës betoni MAN TGA 32.360 BB + STETTER 9M3, 2002

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.