Përzierës betoni Scania P400 8x4 Euro 5 Betonmischer Stetter 9 m3

Online: 3m 27d

Marka SCANIA
ID G150030
Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 323 956 km
Pesha bruto 35 200 kg
Ngjyra jeshile
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 5
  • karburanti: dizel
  • zhvendosja: 12 740 cc
  • rendimenti i fuqisë: 400 hp (298 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 8x4
  • numri i akseve: 4-aks
Kabina/pjesa e brendshme
  • kondicioner
46900 EUR
46 900
EUR
  • 5 733 525 ALL
  • 50 638 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Ora lokale e shitësit
00:10
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
46 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Përzierës betoni Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3
Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3
2015, 120 048 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
69 900 EUR
Përzierës betoni Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3, 2015
Përzierës betoni MAN TGS 32.420 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3
MAN TGS 32.420 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3
2018, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
106 000 EUR
Përzierës betoni MAN TGS 32.420 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3, 2018
Përzierës betoni Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³
Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³
2012, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
24 800 EUR
Përzierës betoni Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³, 2012
Përzierës betoni Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³
Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³
2011, 165 016 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
55 900 EUR
Përzierës betoni Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³, 2011
Përzierës betoni Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Pumi Schwing 26M
Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Pumi Schwing 26M
2015, 50 374 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
198 000 EUR
Përzierës betoni Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Pumi Schwing 26M, 2015
Përzierës betoni Mercedes-Benz Actros 3236 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³
Mercedes-Benz Actros 3236 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³
2007, 363 608 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
36 900 EUR
Përzierës betoni Mercedes-Benz Actros 3236 B 8x4 Betonmischer Stetter 9m³, 2007
Përzierës betoni MAN TGS 32.400 8x4 BB Euro6 Betonmischer Stetter AM
MAN TGS 32.400 8x4 BB Euro6 Betonmischer Stetter AM
2016, 37 162 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kirchberg
99 500 EUR
Përzierës betoni MAN TGS 32.400 8x4 BB Euro6 Betonmischer Stetter AM, 2016
Përzierës betoni Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3
Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3
2014, 136 005 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Vuren
57 900 EUR
Përzierës betoni Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3, 2014
Përzierës betoni Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3
Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3
2014, 124 665 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Vuren
59 900 EUR
Përzierës betoni Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3, 2014
Përzierës betoni Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3
Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3
2014, 107 208 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Vuren
59 900 EUR
Përzierës betoni Renault KERAX 460 8x4 eev stetter 9m3, 2014
Përzierës betoni Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
2011, 266 364 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
53 900 EUR
Përzierës betoni Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³, 2011
Përzierës betoni MAN TG-A 32.350 8x4 BB Betonmischer Stetter 9m³
MAN TG-A 32.350 8x4 BB Betonmischer Stetter 9m³
2006, 319 530 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
31 900 EUR
Përzierës betoni MAN TG-A 32.350 8x4 BB Betonmischer Stetter 9m³, 2006

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.