Përzierës betoni Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³

Online: 9m 19d

Marka SCANIA
ID Scania + Beton
Viti i prodhimit 2011
Kilometrazhi 165 016 km
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +495613...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 12 740 cc
 • rendimenti i fuqisë: 441 hp (328 KW)
 • kutia e marsheve: automatike
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 8x4
 • numri i akseve: 4-aks
Karroceria/supestruktura
 • vëllimi i ngarkesës: 10 m³
Kabina/pjesa e brendshme
 • kondicioner
 • ngrohësi i parkimit
 • kontrolli i shpejtësisë
Pjesë shtesë
 • libri i servisit
50000 EUR
50 000
EUR
 • 6 187 950 ALL
 • 57 839 USD

Çmimi neto

Shitësi
Golec Nutzfahrzeuge
Ora lokale e shitësit
07:33
Personat e kontaktit
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
50 000
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Përzierës betoni Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³
Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³
2012, 2-aks
Gjermani, Kaufungen
24 800 EUR
Përzierës betoni Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³, 2012
Përzierës betoni Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Pumi Schwing 26M
Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Pumi Schwing 26M
2015, 50 374 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
198 000 EUR
Përzierës betoni Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Pumi Schwing 26M, 2015
Përzierës betoni Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3
Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3
2016, 235 285 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
64 900 EUR
Përzierës betoni Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9 m3, 2016
Përzierës betoni Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9 m3
Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9 m3
2014, 321 261 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
54 900 EUR
Përzierës betoni Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Intermix 9 m3, 2014
Përzierës betoni Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³
2011, 266 364 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
53 900 EUR
Përzierës betoni Scania G 380 8x4 Betonmischer Liebherr 9 m³, 2011
Përzierës betoni Möslein 10 cbm Betonmischer mit eigenem Motor
Möslein 10 cbm Betonmischer mit eigenem Motor
2004, 2-aks
Gjermani, Hagenow
14 500 EUR
Përzierës betoni Möslein 10 cbm Betonmischer mit eigenem Motor, 2004
Përzierës betoni Scania G 440 8x4 Betonmischer AP Achsen, Top Zustand
Scania G 440 8x4 Betonmischer AP Achsen, Top Zustand
2012, 234 550 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Peine
49 900 EUR
Përzierës betoni Scania G 440 8x4 Betonmischer AP Achsen, Top Zustand, 2012
Përzierës betoni Volvo FMX 460 10X4 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6
Volvo FMX 460 10X4 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6
2020, 11 km, Dizel, 5-aks
Holandë, Veghel
165 400 EUR
Përzierës betoni Volvo FMX 460 10X4 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6, 2020
Përzierës betoni Scania G 440 8x4 DE BUF 10m3
Scania G 440 8x4 DE BUF 10m3
2012, 199 242 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Zetten
43 000 EUR
Përzierës betoni Scania G 440 8x4 DE BUF 10m3, 2012
Përzierës betoni Scania C 114 - 380 Betonmischer 8x4
Scania C 114 - 380 Betonmischer 8x4
2004, 533 000 km, 8x4, 4-aks
Austri, Selzthal -(Liezen)
19 000 EUR
Përzierës betoni Scania C 114 - 380 Betonmischer 8x4, 2004
Përzierës betoni MAN TGS 26.320 Betonmischer * 6x4 * Topzustand!
MAN TGS 26.320 Betonmischer * 6x4 * Topzustand!
2011, 241 000 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Poloni, Męcina
46 300 EUR
Përzierës betoni MAN TGS 26.320 Betonmischer * 6x4 * Topzustand!, 2011
Përzierës betoni Volvo FMX 460 10X4 More units available! 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6
Volvo FMX 460 10X4 More units available! 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6
2020, 11 km, Dizel, 5-aks
Holandë, Veghel
165 400 EUR
Përzierës betoni Volvo FMX 460 10X4 More units available! 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.