Makineri ndërtimi PIQUERSA


0
Rezultate të gjetura
Shih gjithashtu

Oferta të ngjashme

Grove GMK 3055  - vinç për të gjitha terrenet
 19
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2009
82 834 km

Online: 38min

VEMA CRANE B.V.

Holandë, Niederlande, Breda

Grove GMK 3055  - vinç për të gjitha terrenet
 19
Pyet për çmimin

Vinç për të gjitha terrenet

2007
158 138 km

Online: 38min

VEMA CRANE B.V.

Holandë, Niederlande, Breda

Schäffer 2028 - fadromë me goma
 3
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

E re
2021
24 hp

Online: 39min

Harms Landtechnik GmbH

Gjermani, 27404 Sassenholz, Deutschland

Schäffer 2630 Kabine - fadromë me goma
 5
Pyet për çmimin

Fadromë me goma

E re
2021
24 hp

Online: 39min

Harms Landtechnik GmbH

Gjermani, 27404 Sassenholz, Deutschland

Caterpillar 374DL  - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2012
10 078 orët
476 hp

Online: 45min

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Gebrauchtmaschinenzentrum Alsfeld

Gjermani, Zeppelinstraße, Zugang Karl-Bröger-Straße 8, Alsfeld, DE-36304

Caterpillar M312  - ekskavator me goma
 13
24 000 EUR

Ekskavator me goma

2001
8 397 orët
113 hp

Online: 45min

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Gjermani, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

Caterpillar 308ECR  - miniekskavator
 20
52 700 EUR

Miniekskavator

2016
2 501 orët
66 hp

Online: 45min

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Hamburg

Gjermani, Biedenkamp 2, Glinde, DE-21509

Doosan DX235LCR  - ekskavator me zinxhirë
 11
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2011
6 619 orët
170 hp

Online: 45min

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Hannover

Gjermani, Zeppelinweg 1, Laatzen, DE-30880

Caterpillar 320EL  - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2016
4 797 orët
152 hp

Online: 45min

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Straubing

Gjermani, Sachsenring 7, Straubing, DE-94315

Caterpillar M318D  - ekskavator me goma
 16
79 000 EUR

Ekskavator me goma

2013
8 364 orët

Online: 45min

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Gjermani, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

DEMAG AC 80-2 - autovinç
 4
Pyet për çmimin

Autovinç

2008
Ngarkesa e dobishme: 80 000 kg

Online: 1orë 7min

G.M.T. Handel mit gerbrauchten Mobilkranen und Baumaschinen

Gjermani, Duisburg

GROVE GMK 6220L - autovinç
 7
Pyet për çmimin

Autovinç

2002

Online: 1orë 7min

G.M.T. Handel mit gerbrauchten Mobilkranen und Baumaschinen

Gjermani, Duisburg

SCANIA 410 - gurëthyesi i lëvizshëm
 7
50 000 EUR

Gurëthyesi i lëvizshëm

2000
Pesha neto: 15 000 kg
403 hp

Online: 1orë 52min

Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu "Siltumtehserviss"

Letoni, Rīga

KIPOR KDD 10 - fadromë me goma
 5
10 230 EUR

Fadromë me goma

2011

Online: 2orë

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Błaszki

BEFARD BF 3402B - mini vinç
 8
6 448 EUR

Mini vinç

E re
2021

Online: 2orë

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Piotrków Trybunalski

Caterpillar 349FL - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2016
6 145 orët
Pesha neto: 51 000 kg

Online: 4orë 6min

Delta Machinery

9

Holandë, DEURNE

ID E05349

EPE Hookblock 35T - makineri ndërtimi
 9
3 150 EUR
Çmimi neto

Makineri ndërtimi

E re
2010

Online: 4orë 6min

Delta Machinery

9

Holandë, DEURNE

ID K01401

Euro Sistemi TP15 - makineri ndërtimi
 12
Pyet për çmimin

Makineri ndërtimi

E re
2021
Pesha neto: 9 500 kg

Online: 4orë 6min

Delta Machinery

9

Holandë, DEURNE

ID E03000

Caterpillar PS-500 - rul pneumatik
 17
Pyet për çmimin

Rul pneumatik

1989
4 174 orët
Pesha neto: 19 000 kg

Online: 4orë 6min

Delta Machinery

9

Holandë, DEURNE

ID E05107

Caterpillar 336D2L - ekskavator me zinxhirë
 20
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

2015
6 873 orët
Pesha neto: 39 400 kg

Online: 4orë 6min

Delta Machinery

9

Holandë, DEURNE

ID E05381

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.