Platforma ajrore


   Faqja 1 e 142 1/142   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FARAONE ELEVAH40 - ngritës me direk vertikal
Pyet për çmimin
Grove T 80 - krah teleskopik
 20
13 750 EUR
Çmimi neto

Krah teleskopik

2000
6 379 orët
Pesha neto: 16 540 kg

Online: 47min

Vink Machinery

Holandë, Leur

IVECO Eurottrakker - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
40 170 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

1997
1 orët

Online: 7orë 12min

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mądrzechowo

Haulotte H16TPX -23 %  - krah teleskopik
 20
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

Online: 7orë 32min

Wepper Handels & Vermietungs GmbH

Austri, Sankt Georgen am Walde

Sky Jack SJ III - 3219 7,8m Arbeitshöhe  - ngritës gërshërë
 9
5 400 EUR

Ngritës gërshërë

Online: 7orë 42min

Baumaschinen Bernhard Falkinger

Austri, Putzleinsdorf

JLG POWER TOWER 5  - krah me çernjerë
 13
2 300 EUR

Krah me çernjerë

2011

Online: 8orë 3min

E.M. TIJS OCCASIONS

Holandë, Niederlande, LUTTENBERG

ID 20503

TOYOTA FD50 - ngritës me direk vertikal
 5
11 279 EUR

Ngritës me direk vertikal

2017
4 184 km
2 600 orët
Pesha neto: 3 370 kg

Online: 8orë 8min

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Kinë, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

ID WZ-2020120304

Simon Boxer 100 - ngritës gërshërë
 5
3 000 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

Online: 8orë 38min

Troostwijk Auctions

Poloni, Dymarska 10b, Tarnowskie Gory, 42-680

ID 6888171

Fronteq KA-T67 - ngritës gërshërë
 13
5 000 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

2020
Pesha neto: 915 kg

Online: 8orë 40min

Troostwijk Auctions

Holandë, Verlengde Looweg 7, Oldebroek, 8096 RR

ID 6879364

Iveco Daily 35.130 Bühne Versalift 13m/Klima/HU+UVV  - platformë ajrore e montuar në kamion
 16
26 800 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion

2015
89 475 km
131 hp

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 5-186

Renault Master EURO 6 Bühne Klubb ETL26 11m/Klima/Navi  - platformë ajrore e montuar në kamion
 19
44 800 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion, furgon

2017
48 315 km
125 hp

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 5-181

Renault Master 125dci E5 Bühne France Elevateur 111F/13m  - platformë ajrore e montuar në kamion
 12
27 800 EUR
Çmimi neto

Platformë ajrore e montuar në kamion, furgon

2014
156 712 km
125 hp

Yourtrucks GmbH

10

Gjermani, Hilden

ID 5-120

Palfinger P200A Nissan CABSTAR - platformë ajrore e montuar në kamion
 7
34 900 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2015

Online: 8orë 50min

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

Isoli PNT 205 NH Nissan cabstar - platformë ajrore e montuar në kamion
 10
27 000 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2013

Online: 8orë 50min

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

CTE Z 20 Nissan - platformë ajrore e montuar në kamion
 10
16 800 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2006

Online: 8orë 50min

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

Socage DA 22 Nissan - platformë ajrore e montuar në kamion
 10
18 800 EUR

Platformë ajrore e montuar në kamion

2004

Online: 8orë 51min

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

 2007 Haulotte HA41PX - platformë ajrore
 20
Ankandi

Platformë ajrore

2007

Online: 10orë 5min

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200168775

MITSUBISHI FD70 - ngritës me direk vertikal
 5
14 204 EUR

Ngritës me direk vertikal

2017
6 116 km
2 600 orët
Pesha neto: 4 230 kg

Online: 10orë 18min

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Kinë, Shanghai

ID WT-20201203-1

MANITOU 165 ATJ - krah me çernjerë
 8
Pyet për çmimin

Krah me çernjerë

2003
50 hp

Online: 10orë 24min

Jur Soetendaal

Holandë, LUNTEREN

ID 9743

MANITOU 3 D jib - platformë ajrore
 7
15 000 EUR

Platformë ajrore

Online: 10orë 24min

Jur Soetendaal

Holandë, LUNTEREN

ID 9912

POWER TOWER 5,1 m - platformë ajrore
 12
2 300 EUR

Platformë ajrore

2011

Online: 10orë 24min

Jur Soetendaal

Holandë, LUNTEREN

ID 9867

1 2 3 142   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.