Reja dhe përdorur platforma ajrore në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Platforma ajrore


   Faqja 1 e 149 1/149   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Genie GS 1432 #7 - ngritës gërshërë
 19
8 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ngritës gërshërë

2022
1 orët

Vink Machinery

7

Holandë, Wijchen, Gelderland

DAF XF 105 Skyworker - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
19 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Platformë ajrore e montuar në kamion

2007
754 000 km
Pesha neto: 15 040 kg
Ngarkesa e dobishme: 5 460 kg
408 hp

De Koning Trucks

Holandë, Oss

Numri i referencës BTLH99

Hollandlift Monostar Q-135EL18, AH 15m  - ngritës gërshërë
 22
10 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ngritës gërshërë

2008
5 718 orët

BASAN GmbH

16

Gjermani, Oelsnitz

MULTITEL 160 ALU - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
23 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Platformë ajrore e montuar në kamion

Botuar: 1orë 15min

Reijnders Trading B.V.

Holandë, HAELEN

Dwudrogowy podnośnik nożycowy do obsługi sieci tra  - ngritës gërshërë
 20
65 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ngritës gërshërë

2012

Botuar: 1orë 40min

Wengrzyn Sp. z o.o.

Poloni, Polen, Zagrodno, Dolnośląskie

JLG 1930 ES  - ngritës gërshërë
 4
5 760 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ngritës gërshërë

2011

Botuar: 2orë 51min

NORTH WEST FORKTRUCKS LTD

7

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

Numri i referencës P011500

HAULOTTE HA 120 PX - krah me çernjerë
 57
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Krah me çernjerë

2011
2 875 orët
Pesha neto: 5 600 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Botuar: 5orë 7min

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 230111

HAULOTTE H 23 TPX - krah teleskopik
 51
27 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Krah teleskopik

2012
4 500 orët
Pesha neto: 13 110 kg

Botuar: 5orë 7min

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 230133

HAULOTTE HA 15 IP - krah me çernjerë
 35
18 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Krah me çernjerë

2010
610 orët
Pesha neto: 7 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 230 kg

Botuar: 5orë 8min

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 230119

Haulotte H16TPX Diesel, 4x4 Drive, 16m Working Height, 12.3  - krah teleskopik
 14
18 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Krah teleskopik

2011

Botuar: 5orë 21min

Pfeifer Rentals & Sales

12

Holandë, Niederlande, Groenlo

Numri i referencës PR-Id 61679

Haulotte H12SX - ngritës gërshërë
 19
10 200 EUR

Ngritës gërshërë

2013
32 hp

Botuar: 5orë 35min

ATS Norway AS

Norvegji, Oppland, 2625

Numri i referencës 15272

Haulotte H23 TPX - krah teleskopik
 20
17 900 EUR

Krah teleskopik

2012
430 hp

Botuar: 5orë 35min

ATS Norway AS

Norvegji, Oppland, 2625

Numri i referencës 15274

 Mercedes Atego - platformë ajrore e montuar në kamion
 38
Ankandi

Platformë ajrore e montuar në kamion

271 191 km

Botuar: 6orë 29min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352047

 Autolift 6106A - ngritës gërshërë
 18
1 062 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

Botuar: 7orë 49min

Blinto

 JLG M4069 - ngritës gërshërë
 20
1 814 EUR
Ankandi

Ngritës gërshërë

Botuar: 7orë 51min

Blinto

 GENIE GS65 - krah teleskopik
 20
1 901 EUR
Ankandi

Krah teleskopik

Botuar: 7orë 52min

Blinto

Klaas Theo - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
Pyet për çmimin

Platformë ajrore e montuar në kamion

2021
485 orët
Pesha neto: 3 500 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

RHINOX RX 12CS - krah teleskopik
 20
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

E re
2022
Pesha neto: 5 500 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

RHINOX RX 12CS - krah teleskopik
 17
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2021
928 orët
Pesha neto: 5 500 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

LGMG T26JE-Li - krah teleskopik
 20
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2022
2 orët
Pesha neto: 18 300 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

LGMG T 26 J - krah teleskopik
 15
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2022
11 orët
Pesha neto: 18 000 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

LGMG T 22 JE - krah teleskopik
 18
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

E re
2022
Pesha neto: 12 300 kg

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

LGMG T 22 J - krah teleskopik
 8
Pyet për çmimin

Krah teleskopik

2022
51 orët

Botuar: 1d

Van Ginkel B.V.

Holandë, Barneveld

1 2 3 149   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Aerial platforms
t1 old