Platforma ajrore të montuara në kamion


Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Dino 265XTM Valid Inspection, Diesel, 26.5m Working Hei - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
27 500 EUR
2004
84 663 km

Online: 2m 23d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11601

Isoli PNT 185 Nissan - platformë ajrore e montuar në kamion
 10
14 800 EUR
2005

Online: 1d

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

Mercedes-Benz ACTROS 3332 6X4 XCMG DG53C FIRE FIGTHING PLATFOR - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
159 000 EUR
Çmimi neto
2012
3 197 km
320 hp

Online: 1d

Geurts Trucks B.V.

9

Holandë, ANDELST

HAULOTTE H43TPX - platformë ajrore e montuar në kamion
 5
42 960 EUR
2008
4 524 orët

Online: 1d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Stromiec

Nissan Cabstar 35.10 Cabstar 35.10 Lionlift Galaxy Lift GT 18-12 18m 200kg - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
29 900 EUR
Çmimi neto
2008
47 288 km
100 hp

Online: 1d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Gjermani, Langenfeld

ID 12203021

Mercedes-Benz ATEGO 1018 4x4 EURO5 Hubarbeitsbühne Palfinger - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
115 900 EUR
Çmimi neto
2012
69 214 km
179 hp

Online: 2d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

ID T600065

 2009 Nissan CABSTAR 35.11 - platformë ajrore e montuar në kamion
 19
Ankandi
2009

Online: 2d

Euro Auctions GmbH

Gjermani, 41542, Dormagen, Dormagen

ID 200171696

Mercedes-Benz Sprinter with platform Multitel 160 ALU 16m - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
Pyet për çmimin
2006
112 994 km

Online: 3d

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Spanjë, Spanien, Amposta-Tarragona

Ruthmann TBR220 Valid inspection, *Guarantee! Generator, Tr - platformë ajrore e montuar në kamion
 18
Pyet për çmimin
2014
36 690 km

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80400

Palfinger P200TXE Valid inspection, *Guarantee! Driving Lice - platformë ajrore e montuar në kamion
 18
Pyet për çmimin
2019

Online: 3d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 80401

Mercedes-Benz 614D VARIO - RUTHMANN K120 - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
14 700 EUR
Çmimi neto
2002
228 431 km
136 hp

Online: 4d

Öhlmann Reiner Fahrzeughandel

Gjermani

IVECO Eurottrakker - platformë ajrore e montuar në kamion
 8
39 670 EUR
1997
1 orët

Online: 5d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Mądrzechowo

Nissan 4x2 E6 Hubarbeitsbuehne Ruthmann 25M! - platformë ajrore e montuar në kamion
 9
89 900 EUR
Çmimi neto
2019
6 278 km
131 hp

Online: 5d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

ID T600127___1

Nissan 4x2 E6 Hubarbeitsbuehne Ruthmann 25M! - platformë ajrore e montuar në kamion
 9
89 900 EUR
Çmimi neto
2019
6 278 km
131 hp

Online: 5d

Golec Nutzfahrzeuge

Gjermani, Kaufungen

ID T600127

Teupen Leo 30 T - platformë ajrore e montuar në kamion
 7
50 000 EUR
Ankandi
2013
77 000 km
2 059 orët

Online: 5d

Ziegler Verwaltungs GmbH & Co. Treuhand KG

Gjermani, Kalkar

NISSAN Socage DA26 - platformë ajrore e montuar në kamion
 17
42 500 EUR
2010
7 000 orët
Pesha neto: 6 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 5d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID AC 373

NISSAN CTE Z19 - platformë ajrore e montuar në kamion
 16
23 900 EUR
2009
5 226 orët
Pesha neto: 3 300 kg
Ngarkesa e dobishme: 200 kg

Online: 5d

NOLVES S.R.L.

Itali, Pianiga VE

ID AB 403

Manotti Galaxylift 23.11 Nissan - platformë ajrore e montuar në kamion
 9
28 000 EUR
2010

Online: 6d

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

Isoli 27.14 Iveco - platformë ajrore e montuar në kamion
 10
27 900 EUR
2006

Online: 6d

Centro Elevatori SRL

6

Itali, FANO PU

Nissan Cabstar 35.11 Hubarbeitsbühne Comilev 100TVL - platformë ajrore e montuar në kamion
 17
24 900 EUR
Çmimi neto
2010
159 703 km
348 orët

Online: 7d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Gjermani, Hans-Boeckler-Str. 22a, D-40764, Langenfeld, Germany

ID 12202466

Iveco Daily 35S13 Arbeitsbühne Time France LT130TB 13m - platformë ajrore e montuar në kamion
 12
40 900 EUR
Çmimi neto
2017
27 279 km
66 orët
125 hp

Online: 8d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

14

Gjermani, Langenfeld

ID 11205770

1 2 3 12   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.