Platformë ajrore e montuar në kamion MAN TGL 7.150 4x2 Hubarbeitsbühne PALFINGER WT 300

picture_as_pdf

99 900 EUR

Çmimi neto

Tipi

Platformë ajrore e montuar në kamion

Viti

2011

Shteti

Gjermani

Telefoni

+49 561310......

MAN me leasing

Botuar: 2m 11d
picture_as_pdf
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMAN
Numri i referencësG180077
Viti i prodhimit2011
Kilometrazhi84517 km
Pesha bruto7500 kg
Ngjyrae bardhë
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 5
Karburantidizel
Zhvendosja4580 cc
Rendimenti i fuqisë150 hp
Kutia e marshevemanuale
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G180077

Deutsches Fahrzeug, auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel

Sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter +49 1636 633 037 Luis Lucena (auch über Whatsapp, Viber erreichbar)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

PALFINGER WT300

892 Betriebsstunden

Arbeitshöhe 30 Meter

Korbkapazität 3 Personen + 80 Kg

Max. Tragfähigkeit 320 Kg

Eigengewicht 7.390 Kg

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G180077
  • Kaufpreis: 99.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 1.396****,62 €

Restwert: 19.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kërko informacion të detajuar
Shitësi

Golec Nutzfahrzeuge

Golec Nutzfahrzeuge

4.0 
starstarstarstarstar
location_on

Germany, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

phone_iphone
language

www.golec.de

access_time

Ora lokale e shitësit — 17:49

Personat e kontaktit
Luis Lucena

Luis Lucena

Deutsch, English, Español, Français

Yulian Enchev

Yulian Enchev

Български, Deutsch, English

Damian Joniec

Damian Joniec

Deutsch, English, Polski


Kontakto shitësin

Politika e privatësisë

t1 test unit Golec Nutzfahrzeuge

t1 test unit Makineri ndërtimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.