Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1422 NG Ziegler Feuerwehr Leiter 30m Rettungkorb

Online: 1v 3m

Marka MERCEDES-BENZ
ID 4262
Viti i prodhimit 1991
Kilometrazhi 25 744 km
Data e regjistrimit të parë 01.03.1991
Inspektimi teknik 02.2021
Orët e makinerisë 1 580 orët
Pesha bruto 15 000 kg
Ngarkesa e dobishme 1 630 kg
Vendndodhja Gjermani, Sottrum
Telefoni +49 4264...
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
 • zhvendosja: 11 309 cc
 • rendimenti i fuqisë: 224 hp (167 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
 • konfigurimi i aksit: 4x2
 • numri i akseve: 2-aks
 • ABS
Kabina/pjesa e brendshme
 • kabina
 • tipi i kabinës: kabinë ditore
 • drita kundër mjegullës
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
29900 EUR
29 900
EUR
 • 3 676 952 ALL
 • 35 861 USD

Shitësi
Nutzfahrzeuge-2000 GmbH
Nutzfahrzeuge-2000 GmbH Gjermani
I besueshëm
14 Më shumë se 14 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
06:31
29 900
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Platformë ajrore e montuar në kamion Comet Solar 15 New, 15m Working Height, 4m Reach, 400kg
Comet Solar 15 New, 15m Working Height, 4m Reach, 400kg
2021, Dizel
Holandë, Groenlo
Platformë ajrore e montuar në kamion Comet Solar 15 New, 15m Working Height, 4m Reach, 400kg, 2021
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1628 Feuerwehr Leiter 30 m R.-Korb Steigleitung
Mercedes-Benz 1628 Feuerwehr Leiter 30 m R.-Korb Steigleitung
2002, 106 647 km, 6x2, Dizel, 1 851 orët, 3-aks
Gjermani, Sottrum
49 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1628 Feuerwehr Leiter 30 m R.-Korb Steigleitung, 2002
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30m Rettungskorb 1.Hd
Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30m Rettungskorb 1.Hd
1996, 27 076 km, 4x2, Dizel, 2 306 orët, 2-aks
Gjermani, Sottrum
34 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1524 Metz Feuerwehr Leiter 30m Rettungskorb 1.Hd, 1996
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1013 Ruthmann 17 m seitl. Auslage 13 m isoliert
Mercedes-Benz 1013 Ruthmann 17 m seitl. Auslage 13 m isoliert
1980, 399 374 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
13 950 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 1013 Ruthmann 17 m seitl. Auslage 13 m isoliert, 1980
Platformë ajrore e montuar në kamion Ruthmann Raupen Arbeitsbühne 30.40 m / seitlich 18.90 m
Ruthmann Raupen Arbeitsbühne 30.40 m / seitlich 18.90 m
2004, 1 430 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
59 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Ruthmann Raupen Arbeitsbühne 30.40 m / seitlich 18.90 m, 2004
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Ruthmann Versalift 14 m Höhe
Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Ruthmann Versalift 14 m Höhe
2012, 141 768 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
48 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI Ruthmann Versalift 14 m Höhe, 2012
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 814 Ruthmann 16m H-Zulassung Neuwertiger Zustand
Mercedes-Benz 814 Ruthmann 16m H-Zulassung Neuwertiger Zustand
1987, 243 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
29 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 814 Ruthmann 16m H-Zulassung Neuwertiger Zustand, 1987
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 814 Ruthmann 16m H-Zulassung Neuwertiger Zustand
Mercedes-Benz 814 Ruthmann 16m H-Zulassung Neuwertiger Zustand
1987, 243 500 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
29 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz 814 Ruthmann 16m H-Zulassung Neuwertiger Zustand, 1987
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN Wumag WT 250 Arbeitsbühne 25m seitl. Auslage 16m
MAN Wumag WT 250 Arbeitsbühne 25m seitl. Auslage 16m
1993, 118 324 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
19 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN Wumag WT 250 Arbeitsbühne 25m seitl. Auslage 16m, 1993
Platformë ajrore e montuar në kamion Volkswagen Crafter Ruthmann 14,5m Arbeitshöhe 7.20m seitl.
Volkswagen Crafter Ruthmann 14,5m Arbeitshöhe 7.20m seitl.
2011, 240 017 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
39 950 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Volkswagen Crafter Ruthmann 14,5m Arbeitshöhe 7.20m seitl., 2011
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN 8.163 Ruthmann 17.3 m Arbeitshöhe 10 m seitlich
MAN 8.163 Ruthmann 17.3 m Arbeitshöhe 10 m seitlich
2000, 246 914 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
34 980 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN 8.163 Ruthmann 17.3 m Arbeitshöhe 10 m seitlich, 2000
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN 6.100 Denka Lift 23,5m+seitlich 11,3m aus 1.Hand
MAN 6.100 Denka Lift 23,5m+seitlich 11,3m aus 1.Hand
1993, 171 916 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
19 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN 6.100 Denka Lift 23,5m+seitlich 11,3m aus 1.Hand, 1993
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN 10.163 4x4 Ruthmann 20m seitl.13m 1000V Isoliert
MAN 10.163 4x4 Ruthmann 20m seitl.13m 1000V Isoliert
2002, 166 478 km, 4x4, Dizel, 2-aks
Gjermani, Sottrum
49 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion MAN 10.163 4x4 Ruthmann 20m seitl.13m 1000V Isoliert, 2002

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.