Hmm, duket se artikulli është shitur

Platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz ATEGO 1521 Hubarbeitsbühne Blumenbecker HM 26TKI

platformë ajrore e montuar në kamion Mercedes-Benz ATEGO 1521 Hubarbeitsbühne Blumenbecker HM 26TKI

Kontakto shitësin

Politika e privatësisë
  • Karakteristika
  • Përshkrimi
Karakteristika
Informacioni kryesor
MarkaMERCEDES-BENZ
Numri i referencësG170458
Viti i prodhimit2015
Kilometrazhi43840 km
Pesha bruto14800 kg
Ngjyraportokalli
Motori/linja e ngarjes
Klasa e shkarkimeveEuro 6
Karburantidizel
Zhvendosja5132 cc
Rendimenti i fuqisë209 hp
Kutia e marshevemanuale
Shasia/pezullimi
Konfigurimi i aksit4x2
Numri i akseve2-aks
Kabina/pjesa e brendshme
Kondicioner
Përshkrimi

Interne Fahrzeugnr.: G170458

Deutsches Fahrzeug

Auf unserem Hof in Kaufungen - Kassel, Deutschland, sofort zur Verfügung

Mehr INFO unter:

+49 1636 633 037 Luis Lucena (Deutsch, English, Español, Français)

+48 669 808 888 Viktoria Sologubova (Polnisch, Russisch, Ukrainisch, English)

Kommunalfahrzeug, in sehr gutem Zustand

BLUMENBECKER HM 26 TKI

Baujahr 2015

Nennlast 280 Kg

Personenzahl 2

Zuladung 120 Kg

Max. Handkraft 400 N

Arbeitshöhe 26,10 m

Seitl. Reichweite 18,00 m

Max. Zul. Gewicht 14.800 Kg

Leergewicht 13.300 Kg

Finanzierungsbeispiel:

  • Interne Nummer: G170458
  • Kaufpreis: 105.900,00 €
  • Anzahlung: 10%
  • Laufzeit: 60
  • Monatliche Rate: 1.480****,50 €

Restwert: 21.180,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

powered by two Sales

Kontakto shitësin
Politika e privatësisë

t1 test archive Golec Nutzfahrzeuge

t1 test archive Makineri ndërtimi

U shtua te shenjat e referencës!
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.