Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity 140 Dxi Bühne Versalift 16,7m/2 Per.Korb

Online: 1m 3d

Marka RENAULT
ID 5-140
Viti i prodhimit 2012
Kilometrazhi 70 778 km
Pesha bruto 3 500 kg
Ngjyra e bardhë
Vendndodhja Gjermani, Hilden
Telefoni +49 (0)210...
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 5
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 140 hp (104 KW)
 • kutia e marsheve: manuale
 • DPF - filtër i veçantë
Shasia/pezullimi
 • ABS
 • ESP - kontrolli elektronik i stabilitetit
Kabina/pjesa e brendshme
 • kyçja qendrore
 • kondicioner
 • drejtimi servo
 • numri i ndenjëseve: 3
Pjesë shtesë
 • asistenti i parkimit
 • libri i servisit
28800 EUR
28 800
EUR
 • 3 582 806 ALL
 • 32 365 USD

Çmimi neto

Shitësi
Yourtrucks GmbH
Yourtrucks GmbH Gjermani
I besueshëm
10 Më shumë se 10 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
17:15
28 800
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity dxi Bühne 16m VT-48-NE/2 Personen Korb
Renault Maxity dxi Bühne 16m VT-48-NE/2 Personen Korb
2011, 143 338 km, Dizel
Gjermani, Hilden
22 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity dxi Bühne 16m VT-48-NE/2 Personen Korb, 2011
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity Bühne Versalift 11,2m LT-30/741h/Klima
Renault Maxity Bühne Versalift 11,2m LT-30/741h/Klima
2013, 131 075 km, Dizel
Gjermani, Hilden
19 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity Bühne Versalift 11,2m LT-30/741h/Klima, 2013
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity Arbeitsbühne 16m/2 Pers.Korb 250 kg
Renault Maxity Arbeitsbühne 16m/2 Pers.Korb 250 kg
2011, 66 557 km, Dizel
Gjermani, Hilden
24 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity Arbeitsbühne 16m/2 Pers.Korb 250 kg, 2011
Platformë ajrore e montuar në kamion Nissan Cabstar Arbeitsbühne Versalift 16,4m/2 Pers.Korb
Nissan Cabstar Arbeitsbühne Versalift 16,4m/2 Pers.Korb
2010, 32 241 km, Dizel
Gjermani, Hilden
24 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Nissan Cabstar Arbeitsbühne Versalift 16,4m/2 Pers.Korb, 2010
Platformë ajrore e montuar në kamion Iveco Daily 70C17 Bühne 16m/2 P.Korb 200kg/Kompressor
Iveco Daily 70C17 Bühne 16m/2 P.Korb 200kg/Kompressor
2013, 119 837 km, Dizel
Gjermani, Hilden
36 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Iveco Daily 70C17 Bühne 16m/2 P.Korb 200kg/Kompressor, 2013
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Master EURO 5 Bühne Versalift ET-32-LE 11,6m
Renault Master EURO 5 Bühne Versalift ET-32-LE 11,6m
2013, 133 221 km, Dizel
Gjermani, Hilden
23 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Master EURO 5 Bühne Versalift ET-32-LE 11,6m, 2013
Platformë ajrore e montuar në kamion Iveco Daily Bühne Klubb Versalift 13m/Klima/AHK/49h !!
Iveco Daily Bühne Klubb Versalift 13m/Klima/AHK/49h !!
2017, 24 069 km, Dizel
Gjermani, Hilden
39 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Iveco Daily Bühne Klubb Versalift 13m/Klima/AHK/49h !!, 2017
Platformë ajrore e montuar në kamion Iveco Daily 70C17 Bühne 15m/2 P.Korb 265kg/Werk.Koffer
Iveco Daily 70C17 Bühne 15m/2 P.Korb 265kg/Werk.Koffer
2015, 64 285 km, Dizel
Gjermani, Hilden
39 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Iveco Daily 70C17 Bühne 15m/2 P.Korb 265kg/Werk.Koffer, 2015
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Midlum 220 E5 Arbeitsbühne 192CPM 19m/Korb 200kg
Renault Midlum 220 E5 Arbeitsbühne 192CPM 19m/Korb 200kg
2012, 272 869 km, 4x2, 2-aks
Gjermani, Hilden
34 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Midlum 220 E5 Arbeitsbühne 192CPM 19m/Korb 200kg, 2012
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Master 125dci E5 121F 12,5m / Klima / 630h !!
Renault Master 125dci E5 121F 12,5m / Klima / 630h !!
2014, 161 244 km, Dizel
Gjermani, Hilden
25 800 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Master 125dci E5 121F 12,5m / Klima / 630h !!, 2014
Platformë ajrore e montuar në kamion RENAULT MAXITY 16 m-es Emelőkosaras
RENAULT MAXITY 16 m-es Emelőkosaras
2011, 66 km, 2-aks
Hungari, Kalocsa
26 360 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion RENAULT MAXITY 16 m-es Emelőkosaras, 2011
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity 120DXi Arbeitsbühne VT-55-NE 18m Korb 200kg EURO5 Klima TÜV UVV neu!
Renault Maxity 120DXi Arbeitsbühne VT-55-NE 18m Korb 200kg EURO5 Klima TÜV UVV neu!
2013, 121 837 km, 4x2, Dizel, 2-aks
Gjermani, Langenfeld
36 900 EUR
Platformë ajrore e montuar në kamion Renault Maxity 120DXi Arbeitsbühne VT-55-NE 18m Korb 200kg EURO5 Klima TÜV UVV neu!, 2013

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.