Platformë ajrore e montuar në kamion Teleskoparbeitsbühne H23 TPX Hubarbeitsbühne nga Gjermani, 14900 EUR në shitje - ID: 7001947
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Mercedes-Benz Atego 1218 Only 58.000 km !!! Wumag hoogwerker 14,5 m - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
23 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2005
59 000 km
Pesha neto: 8 578 kg
Ngarkesa e dobishme: 3 412 kg
177 hp

Botuar: 4m 6d

De Koning Trucks

Holandë, Oss

Numri i referencës BRND74

RENAULT Maxity Hubarbeitsbühne CTE 187 PRO H - platformë ajrore
 14
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
69 951 km
120 hp

Botuar: 6m 26d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

17

Gjermani, Langenfeld

Numri i referencës 08221217

Opel Movano Hubarbeitsbühne KLUBB K32 - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
35 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2017
140 985 km
125 hp

Botuar: 8d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

17

Gjermani, Langenfeld

Numri i referencës 08210555

MAN 8.113 Steiger Hubarbeitsbühne Ruthmann  - platformë ajrore e montuar në kamion
 12
11 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1998
204 864 km
113 hp

Botuar: 8m 29d

Autopark-A5

Gjermani, Atzenhain

Renault MIDLUM 180 DCI* Hubarbeitsbühne* TOPZUSTAND !  - platformë ajrore e montuar në kamion
 13
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2003
342 000 km
179 hp

Botuar: 5m 26d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

Mercedes-Benz ATEGO 815 * Hubarbeitsbühne* TOPZUSTAND !  - platformë ajrore e montuar në kamion
 13
14 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2002
228 000 km
150 hp

Botuar: 5m 26d

LSI TRUCK SEBASTIAN LUPA

6

Poloni, Męcina

MAN 8.163 Hubarbeitsbühne WT 220  - platformë ajrore e montuar në kamion
 20
20 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2000
255 000 km
155 hp

Botuar: 3d

K. Dag Transporte KFZ Handel

Gjermani, Düren

Ruthmann - Bertram, Hubarbeitsbühne 25m, Steiger  - platformë ajrore
 15
19 800 EUR
Çmimi pa. TVSH
2001

Botuar: 14d

A1-Truck GmbH

8

Gjermani, Bakum

Numri i referencës 65726

IVECO Cargo Hubarbeitsbühne Comilev Arbeitsbühne 170 TPC - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2013
193 000 km
Pesha neto: 10 260 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 740 kg
218 hp

Botuar: 5m 18d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

17

Gjermani, Hans-Boeckler-Str. 22a, D-40764, Langenfeld, Germany

Numri i referencës 03599718

Renault Maxity Hubarbeitsbühne Comilev EN 100TVL - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
21 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2011
209 500 km
Pesha neto: 2 750 kg
Ngarkesa e dobishme: 750 kg
110 hp

Botuar: 11m 27d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

17

Gjermani, Langenfeld

Numri i referencës 03225083

RENAULT Master Hubarbeitsbühne France Elevateur 121FTB - platformë ajrore e montuar në kamion
 13
33 900 EUR
2017
149 721 km
125 hp

Botuar: 2m 13d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

17

Gjermani, Hans-Boeckler-Str. 22a, D-40764, Langenfeld, Germany

Numri i referencës 6027

 Mercedes-Benz - 1117/ Hubarbeitsbühne/ Hubsteiger/ Atego 815 - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
18 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
1995
157 686 km
231 hp

Botuar: 1m 2d

OMR Omnibus- und Kfz-Handel Mario Röttgen GmbH

10

Gjermani, Untersteinach bei Kulmbach

Numri i referencës 9006

Renault Master Hubarbeitsbühne Comilev EN100TF1 Klima - platformë ajrore e montuar në kamion
 15
29 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
175 417 km
830 orët
125 hp

Botuar: 8m 27d

ACR Juretzki Nutzfahrzeughandels GmbH

17

Gjermani, Langenfeld

Numri i referencës 07215263

Platformë ajrore e montuar në kamion, kamioncine Teleskoparbeitsbühne H23 TPX Hubarbeitsbühne

Numri i referencës 28461
Viti i prodhimit 2005
Pesha bruto 13 110 kg
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Gjermani, Peine
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • rendimenti i fuqisë: 44 hp (32 KW)
14 900
EUR

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Auto Henze
t1 old