Oferta të ngjashme

Platformë ajrore POWER Towers Nano, Hoogwerker, 4,5 meter, accu
POWER Towers Nano, Hoogwerker, 4,5 meter, accu
2014
Holandë, Gennep
2 850 EUR
Platformë ajrore POWER Towers Nano, Hoogwerker, 4,5 meter, accu, 2014
Platformë ajrore Haulotte Star 6 Hoogwerker
Haulotte Star 6 Hoogwerker
2012, 71 orët
Holandë, Leur
3 950 EUR
Platformë ajrore Haulotte Star 6 Hoogwerker, 2012
Platformë ajrore Ruthmann TB 220 Hoogwerker
Ruthmann TB 220 Hoogwerker
2003, 139 918 km
Holandë, Leur
22 500 EUR
Platformë ajrore Ruthmann TB 220 Hoogwerker, 2003
Platformë ajrore Aichi SV 041 Hoogwerker
Aichi SV 041 Hoogwerker
2002, 372 orët
Holandë, Leur
2 250 EUR
Platformë ajrore Aichi SV 041 Hoogwerker, 2002
Platformë ajrore Genie AWP30S, Hoogwerker / personenlift, 10x op voorraad
Genie AWP30S, Hoogwerker / personenlift, 10x op voorraad
2014
Holandë, Gennep
2 500 EUR
Platformë ajrore Genie AWP30S, Hoogwerker / personenlift, 10x op voorraad, 2014
Platformë ajrore Faraone Elevah 65 Movepick hoogwerker
Faraone Elevah 65 Movepick hoogwerker
2015, 4 orët
Holandë, Leur
9 850 EUR
Platformë ajrore Faraone Elevah 65 Movepick hoogwerker, 2015
Platformë ajrore Faraone Elevah 80 move hoogwerker
Faraone Elevah 80 move hoogwerker
2008, 39 orët
Holandë, Leur
8 450 EUR
Platformë ajrore Faraone Elevah 80 move hoogwerker, 2008
Platformë ajrore Ruthmann T 225 Vrachtwagen Hoogwerker
Ruthmann T 225 Vrachtwagen Hoogwerker
2004, 406 493 km
Holandë, Leur
24 500 EUR
Platformë ajrore Ruthmann T 225 Vrachtwagen Hoogwerker, 2004
Platformë ajrore JLG Toucan 10 E Hoogwerker
JLG Toucan 10 E Hoogwerker
2012, 284 orët
Holandë, Leur
14 500 EUR
Platformë ajrore JLG Toucan 10 E Hoogwerker, 2012
Platformë ajrore Comilev EN100TF1 Hoogwerker
Comilev EN100TF1 Hoogwerker
2009, 301 000 km, 1 745 orët
Holandë, Leur
13 750 EUR
Platformë ajrore Comilev EN100TF1 Hoogwerker, 2009
Platformë ajrore Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter
Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter
1997, 429 471 km
Holandë, Gennep
22 500 EUR
Platformë ajrore Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter, 1997
Platformë ajrore POWER Towers Nano SP plus, hoogwerker, accu
POWER Towers Nano SP plus, hoogwerker, accu
2015
Holandë, Gennep
3 950 EUR
Platformë ajrore POWER Towers Nano SP plus, hoogwerker, accu, 2015

Platformë ajrore CMC PLA 250 Hoogwerker

Viti i prodhimit 2014
Kilometrazhi 48 433 km
Gjendja e mirë
Orët e makinerisë 2 488 orët
Pesha neto 3 500 kg
Kapaciteti ngritës 220 kg
Tipi i direkut simpleks
Ngjyra e kuqe
Vendndodhja Holandë, Leur
Motori/linja e ngarjes
 • karburanti: dizel
Pjesë shtesë
 • numri i pronarëve të mëparshëm: 1
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: platformë ajrore CMC PLA 250 Hoogwerker

Dërgo reklamën "Po kërkoj..."

Dërgo reklamën "Po kërkoj...": platformë ajrore CMC PLA 250 Hoogwerker

Zgjidh kategorinë: çfarë po kërkon?

 • Kamioni
 • Njësia e traktorit
 • Gjysmërimorkio
 • Rimorkio
 • Kamioncine
 • Autobus
 • Kamper
 • Makineri ndërtimi
 • Pajisje për trajtimin e materialeve
 • Makineri bujqësore
 • Pajisje pylltarie
 • Mjet bujqësor/special
 • Kokë
 • Karroceri/kontejner i ndërrueshëm
 • Pjesë këmbimi
 • Makineritë e tjera

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.