Platformë ajrore Ruthmann TB 220 Hoogwerker

Online: 1m 10d

Viti i prodhimit 2003
Kilometrazhi 139 918 km
Gjendja e mirë
Pesha neto 3 260 kg
Kapaciteti ngritës 200 kg
Tipi i direkut simpleks
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Holandë, Leur
Telefoni +31 6 50 6...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
22500 EUR
22 500
EUR
  • 2 733 952 ALL
  • 24 804 USD

Çmimi neto

Vink Machinery
Shitësi
Vink Machinery
Holandë
I besueshëm
Më shumë se 3 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
22:52
Personi i kontaktit
Tony
English, Nederlands
Brendan
English, Nederlands
22 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Ky informacion është grumbulluar nga Truck1.eu, SIA për t'u ofruar përdoruesve shërbimet e saj online. Ne nuk do të grumbullojmë dhe ruajmë informacionin tuaj të ndjeshëm. Ky informacion është grumbulluar në përputhje me nenin 6(1) (b) të GDPR. Këto të dhëna do të mbahen për aq kohë që të nevojitet për ofrimin e shërbimeve për ju. Ky informacion mund të merret nga përfaqësuesi ynë rajonal përgjegjës për vendndodhjen tuaj, ndoshta jashtë BE-së. Ju keni të drejtën për të marrë një kopje të këtyre të dhënave, për t'i ndryshuar ose tërhequr pëlqimin tuaj për përpunimin e të dhënave duke na kontaktuar, duke përcaktuar qartë detajet tuaja dhe çështjen. Ju keni të drejtë të paraqitni një ankesë pranë Autoritetit tuaj lokal të Mbrojtes së të Dhënave.
  Kuota e dërgimit me anije
Kërko llogaritjen manuale të dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Platformë ajrore Ruthmann T 225 Vrachtwagen Hoogwerker
Ruthmann T 225 Vrachtwagen Hoogwerker
2004, 406 493 km
Holandë, Leur
24 500 EUR
Platformë ajrore Ruthmann T 225 Vrachtwagen Hoogwerker, 2004
Platformë ajrore Haulotte Star 6 Hoogwerker
Haulotte Star 6 Hoogwerker
2012, 71 orët
Holandë, Leur
3 950 EUR
Platformë ajrore Haulotte Star 6 Hoogwerker, 2012
Platformë ajrore Aichi SV 041 Hoogwerker
Aichi SV 041 Hoogwerker
2002, 372 orët
Holandë, Leur
2 250 EUR
Platformë ajrore Aichi SV 041 Hoogwerker, 2002
Platformë ajrore Faraone Elevah 65 Movepick hoogwerker
Faraone Elevah 65 Movepick hoogwerker
2015, 4 orët
Holandë, Leur
9 850 EUR
Platformë ajrore Faraone Elevah 65 Movepick hoogwerker, 2015
Platformë ajrore Faraone Elevah 80 move hoogwerker
Faraone Elevah 80 move hoogwerker
2008, 39 orët
Holandë, Leur
8 450 EUR
Platformë ajrore Faraone Elevah 80 move hoogwerker, 2008
Platformë ajrore JLG Toucan 10 E Hoogwerker
JLG Toucan 10 E Hoogwerker
2012, 284 orët
Holandë, Leur
14 500 EUR
Platformë ajrore JLG Toucan 10 E Hoogwerker, 2012
Platformë ajrore Comilev EN100TF1 Hoogwerker
Comilev EN100TF1 Hoogwerker
2009, 301 000 km, 1 745 orët
Holandë, Leur
13 750 EUR
Platformë ajrore Comilev EN100TF1 Hoogwerker, 2009
Platformë ajrore Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter
Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter
1997, 429 471 km
Holandë, Gennep
22 500 EUR
Platformë ajrore Multitel 30T Vrachtwagen Hoogwerker, 30 meter, 1997
Platformë ajrore POWER Towers Nano SP plus, hoogwerker, accu
POWER Towers Nano SP plus, hoogwerker, accu
2015
Holandë, Gennep
3 950 EUR
Platformë ajrore POWER Towers Nano SP plus, hoogwerker, accu, 2015
Platformë ajrore POWER Towers Nano, Hoogwerker, 4,5 meter, accu
POWER Towers Nano, Hoogwerker, 4,5 meter, accu
2014
Holandë, Gennep
2 850 EUR
Platformë ajrore POWER Towers Nano, Hoogwerker, 4,5 meter, accu, 2014
Platformë ajrore Atlas MAN VW 10.150 Ruthmann T 130-B 15m Arbeitshöhe
Atlas MAN VW 10.150 Ruthmann T 130-B 15m Arbeitshöhe
1989
Gjermani, Nürnberg
6 999 EUR
Platformë ajrore Atlas MAN VW 10.150 Ruthmann T 130-B 15m Arbeitshöhe, 1989
Platformë ajrore Genie AWP30S, Hoogwerker / personenlift, 10x op voorraad
Genie AWP30S, Hoogwerker / personenlift, 10x op voorraad
2014
Holandë, Gennep
2 500 EUR
Platformë ajrore Genie AWP30S, Hoogwerker / personenlift, 10x op voorraad, 2014

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.