Reja dhe përdorur Pllaka vibratori në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Pllaka vibratori


   Faqja 1 e 20 1/20   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Weber CR 8 CCD Rüttelplatte *Bj2007/580h/540kg*  - Pllakë vibratori
 13
1 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
580 orët

BNS Intercon GmbH

1

Gjermani, Dillingen/Saar

Numri i referencës 22174

Ammann AVH 6030 Limited Edition E-Start  - Pllakë vibratori
 9
4 900 EUR
2012

Issleib-Nutzfahrzeuge

2

Gjermani, Deutschland, Allensbach, Baden-Württemberg

 Markvibrator Dynapac LG500 - Pllakë vibratori
 12
Ankandi
2005
12 hp

Botuar: 9orë 21min

Maskinera AB

1

Suedi, NACKA STRAND

Numri i referencës O-000002146

Ammann AVH 6030 Limited Edition E-Start  - Pllakë vibratori
 9
4 900 EUR
2012

Botuar: 10orë 44min

Issleib-Nutzfahrzeuge

2

Gjermani, Deutschland, Allensbach, Baden-Württemberg

WACKER DPU 3345H diesel (328 kg ) - Pllakë vibratori
 6
542.31 EUR
1989

Botuar: 11orë 2min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

WECKER NEUSON DPU 6055 (500 kg) - Pllakë vibratori
 6
759.24 EUR
1998

Botuar: 11orë 3min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

DUOMAT DVP 3000 diesel (5,5 KM / 300 kg) - Pllakë vibratori
 6
325.39 EUR
1995

Botuar: 11orë 3min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

Wacker DPU 3050H - Pllakë vibratori
 6
683.32 EUR
2008

Botuar: 11orë 5min

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

3

Poloni, Skierniewice

 Unused 2023 BLK 04 - Pllakë vibratori
 6
Ankandi
E re
2023

Botuar: 1d

Euro Auctions

5

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240050203

 Unused 2023 BLK 04 - Pllakë vibratori
 8
Ankandi
E re
2023

Botuar: 1d

Euro Auctions

5

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240050197

 Unused 2023 BLK 04 - Pllakë vibratori
 8
Ankandi
E re
2023

Botuar: 1d

Euro Auctions

5

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240050196

 Unused 2023 BLK 04 - Pllakë vibratori
 8
Ankandi
E re
2023

Botuar: 1d

Euro Auctions

5

Spanjë, Zaragoza, Zaragoza

Numri i referencës 240050202

BOMAG BPR70/70DE - Pllakë vibratori
 14
Ankandi
2021
60 orët

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

BOMAG BP12/40 - Pllakë vibratori
 7
Ankandi
2020

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

BOMAG BP10/35 (Unused) - Pllakë vibratori
 8
Ankandi
E re
2021

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

WACKER DPU 80 RLEC770 - Pllakë vibratori
 6
Ankandi
2019
53 orët

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

WACKER WPP1550AW - Pllakë vibratori
 9
Ankandi

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - Caorso

11

Itali, CAORSO, ITA

WACKER WP1550AW - Pllakë vibratori
 5
Ankandi
2018

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

BOMAG BP10/35 - Pllakë vibratori
 5
Ankandi
2021

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

BOMAG BPR70/70DE - Pllakë vibratori
 6
Ankandi
2021
96 orët

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

WEBER Quantity of (2) - Pllakë vibratori
 10
Ankandi

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

WEBER CR 5 HD - Pllakë vibratori
 9
Ankandi
2011

Botuar: 1d

Ritchie Bros. - the Netherlands

11

Holandë, MOERDIJK, NLD

1 2 3 20   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Vibratory plates
t1 old