Pllakë vibratori Bomag BW 172 D-2 nga Gjermani, 16800 EUR në shitje - ID: 7352794
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Bomag BW 172 D-2

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
Bomag BW172D-2 - Vibrating Roller / Knik Roller - Rul: foto 1
Bomag BW172D-2 - Vibrating Roller / Knik Roller - Rul: foto 2
Bomag BW172D-2 - Vibrating Roller / Knik Roller - Rul: foto 3
Bomag BW172D-2 - Vibrating Roller / Knik Roller - Rul: foto 4
Bomag BW172D-2 - Vibrating Roller / Knik Roller - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

Bomag BW172D-2 - Vibrating Roller / Knik Roller

Rul
199312206 orëtPesha neto: 6275 kg73 hp
Holandë, Eindhovensebaan 3, 5505 JA Veldhoven, The Netherlands
Botuar: 3m 2dNumri i referencës BM005793

17 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 754 322 ALL
 • ≈ 19 052 USD
199312206 orëtPesha neto: 6275 kg73 hp
Holandë, Eindhovensebaan 3, 5505 JA Veldhoven, The Netherlands
Kontakto shitësin
Bomag BW 120 AD-2 - Rul: foto 1
Bomag BW 120 AD-2 - Rul: foto 2
Bomag BW 120 AD-2 - Rul: foto 3
Bomag BW 120 AD-2 - Rul: foto 4
Bomag BW 120 AD-2 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Bomag BW 120 AD-2

Rul
19924380 orët29 hp
Belgjikë, Molkereiweg , 11 ,4780 St Vith , Belgique
Botuar: 3m 1d

9 500EUR

 • ≈ 952 346 ALL
 • ≈ 10 342 USD
19924380 orët29 hp
Belgjikë, Molkereiweg , 11 ,4780 St Vith , Belgique
Kontakto shitësin
BOMAG BW217D-2 - Rul: foto 1
BOMAG BW217D-2 - Rul: foto 2
BOMAG BW217D-2 - Rul: foto 3
BOMAG BW217D-2 - Rul: foto 4

BOMAG BW217D-2

Rul
2016
Kinë, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China
Botuar: 2m 3d
Pyet për çmimin
2016
Kinë, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China
BOMAG BW 65 D - Pllakë vibratori: foto 1

BOMAG BW 65 D

Pllakë vibratori
E re2024
Austri, Salsach 28, A-8483 Deutsch Goritz, Austria
Botuar: 5m 21d
Pyet për çmimin
E re2024
Austri, Salsach 28, A-8483 Deutsch Goritz, Austria
Kontakto shitësin
BOMAG BW217D - Rul: foto 1
BOMAG BW217D - Rul: foto 2
BOMAG BW217D - Rul: foto 3
BOMAG BW217D - Rul: foto 4

BOMAG BW217D

Rul
2016
Kinë, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Botuar: 1m 23d

16 589EUR

 • ≈ 1 662 997 ALL
 • ≈ 18 060 USD
2016
Kinë, No.800 Maoye Road,Jinshan district,Shanghai,China
Kontakto shitësin
Bomag BW170D - Rul: foto 1
Bomag BW170D - Rul: foto 2
Bomag BW170D - Rul: foto 3
Bomag BW170D - Rul: foto 4
Bomag BW170D - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Bomag BW170D

Rul
198213820 orëtPesha neto: 8150 kg
Holandë, Hessenweg 16a 3771 RB BarneveldNetherlands
Botuar: 21d
Pyet për çmimin
198213820 orëtPesha neto: 8150 kg
Holandë, Hessenweg 16a 3771 RB BarneveldNetherlands
Kontakto shitësin
Bomag BW 100AD-2 - Rul: foto 1
Bomag BW 100AD-2 - Rul: foto 2
Bomag BW 100AD-2 - Rul: foto 3
Bomag BW 100AD-2 - Rul: foto 4
Bomag BW 100AD-2 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (15)

Bomag BW 100AD-2

Rul
Lituani, Kirtimu street 17A, Vilnius
Botuar: 1d

1 600EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 160 395 ALL
 • ≈ 1 741 USD
Lituani, Kirtimu street 17A, Vilnius
Kontakto shitësin
Bomag BW219D-5 - Rul: foto 1
Bomag BW219D-5 - Rul: foto 2
Bomag BW219D-5 - Rul: foto 3
Bomag BW219D-5 - Rul: foto 4
Bomag BW219D-5 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Bomag BW219D-5

Rul
20211080 orëtPesha neto: 19400 kg204 hp
Holandë, BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)
Botuar: 29dNumri i referencës 00032668

99 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 9 924 453 ALL
 • ≈ 107 782 USD
20211080 orëtPesha neto: 19400 kg204 hp
Holandë, BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)
Kontakto shitësin
Bomag BW213D-4 - Rul: foto 1
Bomag BW213D-4 - Rul: foto 2
Bomag BW213D-4 - Rul: foto 3
Bomag BW213D-4 - Rul: foto 4
Bomag BW213D-4 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Bomag BW213D-4

Rul
20066900 orëtPesha neto: 12525 kg133 hp
Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel
Botuar: 1m 12dNumri i referencës 00031605

36 000EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 608 892 ALL
 • ≈ 39 193 USD
20066900 orëtPesha neto: 12525 kg133 hp
Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel
Kontakto shitësin
Bomag - Rul: foto 1
Bomag - Rul: foto 2
Bomag - Rul: foto 3
Bomag - Rul: foto 4
Bomag - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Bomag

Rul
199225 hp
Lituani, Kirtimu street 17A, Vilnius
Botuar: 1d

2 500EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 250 617 ALL
 • ≈ 2 721 USD
199225 hp
Lituani, Kirtimu street 17A, Vilnius
Kontakto shitësin

Pllakë vibratori Bomag BW 172 D-2

Botuar: 1v 1m

Hmm, duket se artikulli është shitur
Pllakë vibratori Bomag BW 172 D-2: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Pllakë vibratori Bomag BW 172 D-2: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 1v 1m

SHITUR

16 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 684 149 ALL
 • ≈ 18 290 USD

7 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Bomag BW 172 D-2

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

1992
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
SHITUR

16 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 1 684 149 ALL
 • ≈ 18 290 USD

7 Qershor 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Bomag BW 172 D-2

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Simex Baumaschinenhandel GmbH