Hmm, seems that this item is sold

See what's in stock now

Oferta të ngjashme

Pompë betoni MERCEDES-BENZ actros 3241 putzmeister 42/5
MERCEDES-BENZ actros 3241 putzmeister 42/5
2007, 228 714 km, 8x4, Dizel, 2 725 orët, 4-aks
Spanjë, Tarragona
Pompë betoni MERCEDES-BENZ actros 3241 putzmeister 42/5, 2007
Pompë betoni Mercedes-Benz ACTROS 3241 + PUTZMEISTER 24M
Mercedes-Benz ACTROS 3241 + PUTZMEISTER 24M
2008, 311 761 km, 8x4
Belgjikë, Handzame
84 900 EUR
Pompë betoni Mercedes-Benz ACTROS 3241 + PUTZMEISTER 24M, 2008
Pompë betoni MERCEDES-BENZ 2641
MERCEDES-BENZ 2641
2009, 285 000 km, 6x4
Norvegji, Kongsvinger
135 000 EUR
Pompë betoni MERCEDES-BENZ 2641, 2009
Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2636 6x4, Cifa 31 mtr,3 pedals,Steel suspension, Remote
Mercedes-Benz Actros 2636 6x4, Cifa 31 mtr,3 pedals,Steel suspension, Remote
2005, 326 000 km, 6x4, Dizel
Holandë, Ede
79 000 EUR
Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2636 6x4, Cifa 31 mtr,3 pedals,Steel suspension, Remote, 2005
Pompë betoni Mercedes-Benz 6560 ACTROS 12X6 WITH 62 METER PUTZMEISTER CONCR
Mercedes-Benz 6560 ACTROS 12X6 WITH 62 METER PUTZMEISTER CONCR
2010, 225 612 km, Dizel, 6-aks
Holandë, ANDELST
Pompë betoni Mercedes-Benz 6560 ACTROS 12X6 WITH 62 METER PUTZMEISTER CONCR, 2010
Pompë betoni MERCEDES-BENZ 2631 - Putzmeister 36m
MERCEDES-BENZ 2631 - Putzmeister 36m
1997
Poloni, Szczecin
57 130 EUR
Pompë betoni MERCEDES-BENZ 2631 - Putzmeister 36m, 1997
Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 Schwing S 31 HT BR03 Teleskop
Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 Schwing S 31 HT BR03 Teleskop
2004, 552 353 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
94 890 EUR
Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 Schwing S 31 HT BR03 Teleskop, 2004
Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 Schwing S31 HT Betonpumpe 2xFunk
Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 Schwing S31 HT Betonpumpe 2xFunk
2004, 533 268 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
87 890 EUR
Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 Schwing S31 HT Betonpumpe 2xFunk, 2004
Pompë betoni MERCEDES-BENZ Actros
MERCEDES-BENZ Actros
2005, 1 orët
Poloni, Szczecin
48 320 EUR
Pompë betoni MERCEDES-BENZ Actros, 2005
Pompë betoni PUTZMEISTER 2015 AXOR 4140 E5 AC 8X4 PUTZMEISTER 42-5 CONCRETE PUMP
PUTZMEISTER 2015 AXOR 4140 E5 AC 8X4 PUTZMEISTER 42-5 CONCRETE PUMP
2015, 59 505 km, 8x4, Dizel, 2 493 orët, 4-aks
Turqia, ISTANBUL
232 500 EUR
Pompë betoni PUTZMEISTER 2015 AXOR 4140 E5 AC 8X4 PUTZMEISTER 42-5 CONCRETE PUMP, 2015
Pompë betoni Mercedes-Benz PUTZMEISTER MOLI PUMP / M16 -MB
Mercedes-Benz PUTZMEISTER MOLI PUMP / M16 -MB
2008, 301 000 km
Holandë, Hoorn
Pompë betoni Mercedes-Benz PUTZMEISTER MOLI PUMP / M16 -MB, 2008
Pompë betoni Mercedes 1922 4x2 Putzmeister concrete pump
Mercedes 1922 4x2 Putzmeister concrete pump
1991, 108 900 km, 4x2, 2-aks
Holandë, Hoogerheide
29 500 EUR
Pompë betoni Mercedes 1922 4x2 Putzmeister concrete pump, 1991

Pompë betoni Mercedes-Benz Actros 2641 6x4 Betonpumpe PUTZMEISTER 31-5M

Marka MERCEDES-BENZ
ID G170111
Viti i prodhimit 2005
Kilometrazhi 288 061 km
Pesha bruto 26 000 kg
Ngjyra blu
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 3
  • karburanti: dizel
  • zhvendosja: 11 946 cc
  • rendimenti i fuqisë: 411 hp (306 KW)
  • kutia e marsheve: manuale
Shasia/pezullimi
  • konfigurimi i aksit: 6x4
  • numri i akseve: 3-aks
Kabina/pjesa e brendshme
  • kondicioner
Kontakto shitësin

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.