Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX nga Gjermani, 309900 EUR në shitje - ID: 8582841

309 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 31 066 545 ALL
 • ≈ 337 391 USD

Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX

Pompë betoniMercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX
2020|67345 km|460 hp

309 900EUR

Çmimi pa. TVSH

Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX

Botuar: 1m 26d

PDF
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 1
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 2
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 3
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 4
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 5
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 6
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 7
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 8
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 9
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 10
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 11
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 12
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 13
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 14
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 15
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 16
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 17
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 18
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 19
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 20
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 21
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 22
Pompë betoni Mercedes-Benz AROCS 2646 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 38 SX: foto 23
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 26d

PDF

309 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 31 066 545 ALL
 • ≈ 337 391 USD
Marka

Numri i referencës

G200048_Zulauf
Viti i prodhimit

2020
Kilometrazhi

67345 km
Pesha bruto

28000 kg
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Gjermani, Leipziger Strasse 44, DE-34260 Kaufungen/Kassel, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Euro 6
karburanti

dizel
zhvendosja

10677 cc
rendimenti i fuqisë

460 hp
kutia e marsheve

automatike
Shasia/pezullimi
konfigurimi i aksit

6x4
numri i akseve

3-aks
ABS

Kabina/pjesa e brendshme
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Interne Fahrzeugnr.: G200048_Zulauf

Deutsches Fahrzeug, in Zulauf

Mehr INFO unter +49 1636 633 037 Luis Lucena

Schwing S 38 SX aufgebaut auf Mercedes Benz 2646 / 6 x 4

Erstzulassung: 13.10.2020

Kilometerstand: ca. 64.000 km

Pump-Stunden: ca. 940

Gepumpte cbm: ca. 60.000 cbm

FARBE: Gelb / Blau

Finanzierungsbeispiel:

 • Interne Nummer: FZG
 • Kaufpreis: 319.900,00 €
 • Anzahlung: 10%
 • Laufzeit: 60
 • Monatliche Rate: 5.010****,40 €

Restwert: 63.980,00 €

Wenn das Angebot Ihnen zusagt oder dieses nach Ihren Bedürfnissen

anpassen wollen, kontaktieren Sie uns unter 0151/12529597 (Hr. Enchev).

Wir freuen uns auf Ihren Anruf

***Irrtümer vorbehalten***

Gerne nehmen wir Ihr gebrauchtes Fahrzeug in Zahlung.

Finanzierung direkt bei uns im Hause möglich.

GOLEC NUTZFAHRZEUGE GMBH

www.golec.de

info@golec.de

Wir sprechen: Deutsch, English, Spanish, Polnisch, Ukrainisch, Russisch, Bulgarisch.

.

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

309 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 31 066 545 ALL
 • ≈ 337 391 USD

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Oferta të ngjashme
Pompë betoni SCHWING
Mercedes-Benz AROCS 2840 6x4 Euro 6 Betonpumpe Schwing S 36 X
249 900 EUR
2018, 132513 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
Pompë betoni SCHWING
MAN TG-S 50.480 10x4-6 BB Betonpumpe Schwing S52SX
388 000 EUR
2016, 60033 km, 8x4, Dizel, 5-aks
Gjermani, Peine
Pompë betoni SCHWING
Mercedes-Benz ACTROS 3241 8x4 Betonpumpe Schwing S42X
142 900 EUR
2004, 270753 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Pompë betoni SCHWING
Mercedes-Benz Arocs 4140 8x4 -Euro 3 - S43SX III Schwing Concrete Pump - READY FOR WORK!!!
470 000 EUR
Dizel
Holandë, Moerdijk
Pompë betoni SCHWING
Mercedes-Benz Actros 2636 6x4 (MPII) Betonpumpe Schwing 24m /
119 900 EUR
2013, 253796 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Pompë betoni CIFA
Mercedes-Benz AROCS 3243 8x4 EURO6 Betonpumpe CIFA 45M CARBON
229 900 EUR
2017, 101016 km, 8x4, Dizel, 4-aks
Gjermani, Kaufungen
Pompë betoni SCHWING
MERCEDES BENZ 2010 SCHWING S39 SX / MB ACTROS
2010, 315000 km, 3962 orët
Holandë, Hoorn
Pompë betoni SCHWING
MAN TG-S 26.440 6x4 Betonpumpe Schwing S36 1900h deu
206 900 EUR
2015, 95701 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Königs-Wusterhausen
Pompë betoni MERCEDES-BENZ Arocs
Mercedes-Benz Arocs 2836 6X4 38mtr Sermac 4Z38 pump Big-Axle steelsuspension Euro 6
215 800 EUR
2018, 118157 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Holandë, Veghel
Pompë betoni PUTZMEISTER
Mercedes-Benz AROCS 2836 Betonpumpe PUTZMEISTER BSF 28-4.11H
169 900 EUR
2015, 138558 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, Kaufungen
Pompë betoni SCHWING
Mercedes-Benz Actros 2632 K 6x4 Schwing S 24 X-P/ZR 4 Knick
99 890 EUR
2010, 243032 km, 6x4, Dizel, 3-aks
Gjermani, 36151 Burghaun/Gruben
Pompë betoni MERCEDES-BENZ Arocs
Mercedes-Benz Arocs 8X4 SWAN S48-5 Pump Retarder Euro 6
451 900 EUR
2024, 8x4, Dizel, 4-aks
Holandë, Veghel
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge