Reja dhe përdorur Rolet e kombinuar ABG në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Rolet e kombinuar ABG

1
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
ABG
ABG 134 G - Rul i kombinuar: foto 1
ABG 134 G - Rul i kombinuar: foto 2
ABG 134 G - Rul i kombinuar: foto 3
ABG 134 G - Rul i kombinuar: foto 4
ABG 134 G - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

ABG 134 G

Rul i kombinuar
19925430 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 2m 3d

6 073EUR

Ankandi
  • ≈ 608 696 ALL
  • ≈ 6 493 USD
19925430 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
T1 new listing page - Rolet e kombinuar ABG
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.