Reja dhe përdorur Rolet e kombinuar AMMANN në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Rolet e kombinuar AMMANN

3
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
AMMANN
Ammann AV 85-2K - Rul i kombinuar: foto 1
Ammann AV 85-2K - Rul i kombinuar: foto 2
Ammann AV 85-2K - Rul i kombinuar: foto 3
Ammann AV 85-2K - Rul i kombinuar: foto 4
Ammann AV 85-2K - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

Ammann AV 85-2K

Rul i kombinuar
20084277 orët84 hp
Lituani, Litauen
Botuar: 20orë 19min

24 500EUR

 • ≈ 2 455 635 ALL
 • ≈ 26 194 USD
20084277 orët84 hp
Lituani, Litauen
Kontakto shitësin
Ammann AR 65, Bj 02, Tandem-Vibrationswalze, Wasserber. - Rul i kombinuar: foto 1
Ammann AR 65, Bj 02, Tandem-Vibrationswalze, Wasserber. - Rul i kombinuar: foto 2
Ammann AR 65, Bj 02, Tandem-Vibrationswalze, Wasserber. - Rul i kombinuar: foto 3
Ammann AR 65, Bj 02, Tandem-Vibrationswalze, Wasserber. - Rul i kombinuar: foto 4
Ammann AR 65, Bj 02, Tandem-Vibrationswalze, Wasserber. - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (6)

Ammann AR 65, Bj 02, Tandem-Vibrationswalze, Wasserber.

Rul i kombinuar
2002
Gjermani, Steinknapp 2, DE-37671 Höxter-Fürstenau, Germany
Botuar: 1m 16dNumri i referencës 17752402

3 400EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 340 782 ALL
 • ≈ 3 635 USD
2002
Gjermani, Steinknapp 2, DE-37671 Höxter-Fürstenau, Germany
Kontakto shitësin
Ammann AV 26-2K - Rul i kombinuar: foto 1
Ammann AV 26-2K - Rul i kombinuar: foto 2
Ammann AV 26-2K - Rul i kombinuar: foto 3
Ammann AV 26-2K - Rul i kombinuar: foto 4
Ammann AV 26-2K - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Ammann AV 26-2K

Rul i kombinuar
20061400 orët31 hp
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Botuar: 2m 13d

14 000EUR

 • ≈ 1 403 220 ALL
 • ≈ 14 968 USD
20061400 orët31 hp
Rumani, Rumänien, Bors, Bihor
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Rolet e kombinuar AMMANN
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.