Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze nga Gjermani në shitje - ID: 8166544
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

BOMAG BW 100 AC-5

Rul i kombinuar
202130 orëtPesha neto: 2400 kg
Gjermani, Konz
Botuar: 5m 23dNumri i referencës KWBC316
Pyet për çmimin
202130 orëtPesha neto: 2400 kg
Gjermani, Konz
Kontakto shitësin
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

BOMAG BW100AC-5

Rul i kombinuar
202129 orëtPesha neto: 2300 kg
Gjermani, Konz
Botuar: 5m 15d
Pyet për çmimin
202129 orëtPesha neto: 2300 kg
Gjermani, Konz
Kontakto shitësin
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Bomag BW 100 AC-5 (111167)

Rul i kombinuar
20173400 orët32 hp
Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Botuar: 2m 26dNumri i referencës 111167
Pyet për çmimin
20173400 orët32 hp
Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Kontakto shitësin
Bomag BW 100 AD M-2 - Rul: foto 1
Bomag BW 100 AD M-2 - Rul: foto 2
Bomag BW 100 AD M-2 - Rul: foto 3
Bomag BW 100 AD M-2 - Rul: foto 4
Bomag BW 100 AD M-2 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Bomag BW 100 AD M-2

Rul
20112415 orëtPesha neto: 1650 kg21 hp
Holandë, Roermond, Limburg
Botuar: 2d

8 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 892 047 ALL
 • ≈ 9 515 USD
20112415 orëtPesha neto: 1650 kg21 hp
Holandë, Roermond, Limburg
Kontakto shitësin
BOMAG BW123AC - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW123AC - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW123AC - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW123AC - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW123AC - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

BOMAG BW123AC

Rul i kombinuar
19931564 orët
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Botuar: 6m 19dNumri i referencës 220037

6 500EUR

 • ≈ 651 495 ALL
 • ≈ 6 949 USD
19931564 orët
Itali, Via Trionfale, 12526, 00135 Roma, Italia
Kontakto shitësin
Bomag BW 164 AC - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW 164 AC - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW 164 AC - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW 164 AC - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW 164 AC - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (7)

Bomag BW 164 AC

Rul i kombinuar
1996
Rumani, Rumänien
Botuar: 2m 13d

12 000EUR

 • ≈ 1 202 760 ALL
 • ≈ 12 830 USD
1996
Rumani, Rumänien
Kontakto shitësin
Bomag BW174 AC - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW174 AC - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW174 AC - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW174 AC - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW174 AC - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (29)

Bomag BW174 AC

Rul i kombinuar
20069180 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Botuar: 2m 3d

9 447EUR

Ankandi
 • ≈ 946 872 ALL
 • ≈ 10 100 USD
20069180 orët
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Bomag BW 90 AC-2 - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW 90 AC-2 - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW 90 AC-2 - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW 90 AC-2 - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW 90 AC-2 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

Bomag BW 90 AC-2

Rul i kombinuar
Austri, 3595 Brunn/Wild, Waiden 22
Botuar: 3m 28d
Pyet për çmimin
Austri, 3595 Brunn/Wild, Waiden 22
Kontakto shitësin
Bomag BW 100 AD-4 - Rul: foto 1
Bomag BW 100 AD-4 - Rul: foto 2
Bomag BW 100 AD-4 - Rul: foto 3
Bomag BW 100 AD-4 - Rul: foto 4
Bomag BW 100 AD-4 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

Bomag BW 100 AD-4

Rul
2004Pesha neto: 2650 kg34 hp
Holandë, Roermond, Limburg
Botuar: 5d

8 900EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 892 047 ALL
 • ≈ 9 515 USD
2004Pesha neto: 2650 kg34 hp
Holandë, Roermond, Limburg
Kontakto shitësin
BOMAG BW 100AD4 - Rul: foto 1
BOMAG BW 100AD4 - Rul: foto 2
BOMAG BW 100AD4 - Rul: foto 3
BOMAG BW 100AD4 - Rul: foto 4
BOMAG BW 100AD4 - Rul: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

BOMAG BW 100AD4

Rul
20051520 orët
Austri, Werksgelände str. 23 5500 Mitterberghütten bei SALZBURG Österreich
Botuar: 19d

8 999EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 901 969 ALL
 • ≈ 9 621 USD
20051520 orët
Austri, Werksgelände str. 23 5500 Mitterberghütten bei SALZBURG Österreich

Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze

Botuar: 4m 20d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 4m 20d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2011
Orët e makinerisë

2200 orët
Pesha neto

1800 kg
Gjerësia e tamburit

1000 mm
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Gjermani, Aichach
Motori/linja e ngarjes
karburanti

dizel
rendimenti i fuqisë

32 hp
motori

Kubota D1703
Më shumë informacion

Bomag BW 100 AC-4 Kombiwalze

BJ 2011

2200 h

ca. 1800 kg

1m Rollenbreite

24,3 KW Kubota Motor D1703

Kantenschneiderad

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: BOMAG BW 100 AC-4 Kombiwalze

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Abler Baumaschinen