Rul i kombinuar Bomag BW 100 AC-5 (111167) nga Austri në shitje - ID: 8375965
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Bomag BW 100 AC-5 (111167)

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW 100 AC-5 (111167) - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (12)

Bomag BW 100 AC-5 (111167)

Rul i kombinuar
20173400 orët32 hp
Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Botuar: 4dNumri i referencës 111167
Pyet për çmimin
20173400 orët32 hp
Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Kontakto shitësin
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW100AC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (20)

BOMAG BW100AC-5

Rul i kombinuar
202129 orëtPesha neto: 2300 kg
Gjermani, Konz
Botuar: 6m 10d
Pyet për çmimin
202129 orëtPesha neto: 2300 kg
Gjermani, Konz
Kontakto shitësin
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW 100 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (16)

BOMAG BW 100 AC-5

Rul i kombinuar
202130 orëtPesha neto: 2400 kg
Gjermani, Konz
Botuar: 6m 18dNumri i referencës KWBC316
Pyet për çmimin
202130 orëtPesha neto: 2400 kg
Gjermani, Konz
Kontakto shitësin
BOMAG BW 138 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW 138 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW 138 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW 138 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW 138 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (18)

BOMAG BW 138 AC-5

Rul i kombinuar
2022268 orëtPesha neto: 4150 kg
Gjermani, Konz
Botuar: 6m 9dNumri i referencës KWBB995
Pyet për çmimin
2022268 orëtPesha neto: 4150 kg
Gjermani, Konz
Kontakto shitësin
Bomag BW 120 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW 120 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW 120 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW 120 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW 120 AC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (5)

Bomag BW 120 AC-5

Rul i kombinuar
20191555 orët
Belgjikë, Belgien, MOL
Botuar: 1m 22d

14 950EUR

 • ≈ 1 498 692 ALL
 • ≈ 16 276 USD
20191555 orët
Belgjikë, Belgien, MOL
Kontakto shitësin
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

BOMAG BW 100 SCC-5

Rul i kombinuar
E re20203 orëtPesha neto: 1900 kg19 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 5m 18d

25 800EUR

 • ≈ 2 586 372 ALL
 • ≈ 28 088 USD
E re20203 orëtPesha neto: 1900 kg19 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW 100 SCC-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

BOMAG BW 100 SCC-5

Rul i kombinuar
E re20219 orëtPesha neto: 1900 kg20 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 11d
Pyet për çmimin
E re20219 orëtPesha neto: 1900 kg20 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Kërko fotografi të disponueshme

Bomag BW100AD-5

Rul
20242 orët
Gjermani, Werner-Siemens-Str. 89
Botuar: 10dNumri i referencës 0642461234

38 100EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 819 410 ALL
 • ≈ 41 479 USD
20242 orët
Gjermani, Werner-Siemens-Str. 89
Kontakto shitësin
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul i kombinuar: foto 1
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul i kombinuar: foto 2
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul i kombinuar: foto 3
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul i kombinuar: foto 4
BOMAG BW 100 ACM-5 - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (9)

BOMAG BW 100 ACM-5

Rul i kombinuar
202167 orëtPesha neto: 1650 kg19 hp
Gjermani, Lübeck
Botuar: 7d
Pyet për çmimin
202167 orëtPesha neto: 1650 kg19 hp
Gjermani, Lübeck
Kontakto shitësin
Bomag BW 120 AC-5 (111104) - Rul i kombinuar: foto 1
Bomag BW 120 AC-5 (111104) - Rul i kombinuar: foto 2
Bomag BW 120 AC-5 (111104) - Rul i kombinuar: foto 3
Bomag BW 120 AC-5 (111104) - Rul i kombinuar: foto 4
Bomag BW 120 AC-5 (111104) - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Bomag BW 120 AC-5 (111104)

Rul i kombinuar
20153000 orët32 hp
Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Botuar: 4dNumri i referencës 111104
Pyet për çmimin
20153000 orët32 hp
Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Kontakto shitësin

Rul i kombinuar Bomag BW 100 AC-5 (111167)

Botuar: 3m 21d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Rul i kombinuar Bomag BW 100 AC-5 (111167): foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Rul i kombinuar Bomag BW 100 AC-5 (111167): foto 1
See what's in stock now

Botuar: 3m 21d

SHITUR

The seller didn't indicate the price

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Bomag BW 100 AC-5 (111167)

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Numri i referencës

111167
Viti i prodhimit

2017
Orët e makinerisë

3400 orët
Pesha

2300 kg
Vendndodhja

Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

32 hp
motori

24,3 kW
Më shumë informacion

artikuliert; Wasserberieselungssystem

 • Ordnungsnummer: 101880391040
 • SHITUR

  The seller didn't indicate the price

  Do you want to know prices for the similar offers?

  Hapni katalogun
  Reklamë e arkivuar

  Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Bomag BW 100 AC-5 (111167)

  Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test archive
  t1 test archive - Construction machinery
  t1 test archive - Gerl Baumaschinen Handel GmbH