Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5 nga Gjermani në shitje - ID: 7294697

BOMAG BW 100 AC-5

Rul i kombinuarBOMAG BW 100 AC-5
2021|30 orët|2400 kg

Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5

Botuar: 6m 18d

PDF
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 1
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 2
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 3
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 4
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 5
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 6
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 7
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 8
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 9
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 10
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 11
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 12
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 13
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 14
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 15
Rul i kombinuar BOMAG BW 100 AC-5: foto 16
Ask for all available pictures

Botuar: 6m 18d

PDF
Marka

Numri i referencës

KWBC316
Viti i prodhimit

2021
Orët e makinerisë

30 orët
Pesha neto

2400 kg
Gjerësia e tamburit

1000 mm
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Gjermani, Konz

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

dizel
motori

Kubota
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

front drum with vibration

4 smooth rear tyres

articulated steering

drum width 1.000 mm

vibration with 2 frequencies

hydraulic edge cutting and pressing tool

ROPS-bar

KUBOTA Diesel Engine

genuine colour

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - werwie GmbH