Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104) nga Austri në shitje - ID: 8184387
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Bomag BW 120 AC-5 (111104)

Rul i kombinuarBomag BW 120 AC-5 (111104)
2015|3000 orët|32 hp

Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104)

Botuar: 4m 17d

PDF
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 1
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 2
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 3
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 4
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 5
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 6
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 7
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 8
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 9
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 10
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 11
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 12
Rul i kombinuar Bomag BW 120 AC-5 (111104): foto 13
Ask for all available pictures

Botuar: 4m 17d

PDF
Marka

Numri i referencës

111104
Viti i prodhimit

2015
Orët e makinerisë

3000 orët
Pesha

2500 kg
Vendndodhja

Austri, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
rendimenti i fuqisë

32 hp
motori

24,3 kW, Kubota 3 Zylinder
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

artikuliert; Wasserberieselungsanlage; Cutter

 • Ordnungsnummer: 101880201133
 •  Email  Call  WhatsApp

  Kontakto shitësin

  Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

  Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Keni nevojë për transport?

  Merrni një kuotë transporti

  DËRGIMI

  Kontakto shitësin

  Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

  Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Keni nevojë për transport?

  Merrni një kuotë transporti

  DËRGIMI
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test unit
  t1 test unit - Construction machinery
  t1 test unit - Gerl Baumaschinen Handel GmbH