Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5 nga Gjermani në shitje - ID: 8079913
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

BOMAG BW 138 AC-5

Rul i kombinuarBOMAG BW 138 AC-5
2022|268 orët|4150 kg

Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5

Botuar: 5m 14d

PDF
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 1
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 2
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 3
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 4
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 5
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 6
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 7
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 8
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 9
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 10
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 11
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 12
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 13
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 14
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 15
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 16
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 17
Rul i kombinuar BOMAG BW 138 AC-5: foto 18
Ask for all available pictures

Botuar: 5m 14d

PDF
Marka

Numri i referencës

KWBB995
Viti i prodhimit

2022
Orët e makinerisë

268 orët
Pesha neto

4150 kg
Gjerësia e tamburit

1380 mm
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Gjermani, Konz

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
karburanti

dizel
motori

Kubota
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

front drum with vibration

4 smooth rear tyres

articulated steering

drum width 1.380 mm

vibration with 2 frequencies

hydraulic edge cutting and pressing tool

ROPS-bar, foldable

KUBOTA Diesel Engine with DPF

EU Stage V, US EPA Tier 4f

genuine colour

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - werwie GmbH