Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5 nga Gjermani në shitje - ID: 7454166
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

BOMAG BW100AC-5

Rul i kombinuar - qirajaBOMAG BW100AC-5
2021|29 orët|2300 kg

Rul i kombinuar - qiraja BOMAG BW100AC-5

Botuar: 5m 15d

PDF
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 1
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 2
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 3
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 4
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 5
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 6
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 7
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 8
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 9
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 10
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 11
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 12
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 13
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 14
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 15
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 16
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 17
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 18
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 19
Rul i kombinuar BOMAG BW100AC-5: foto 20
Ask for all available pictures

Botuar: 5m 15d

PDF
Marka

Viti i prodhimit

2021
Orët e makinerisë

29 orët
Pesha neto

2300 kg
Gjerësia e tamburit

1 mm
Ngjyra

e verdhë
Vendndodhja

Gjermani, Konz

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Motori/linja e ngarjes
motori

Kubota
Pjesë shtesë
Pre-purchase inspection
 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - werwie GmbH