Rul i kombinuar Bomag BW174 AC nga Danimarkë, 9447 EUR në shitje - ID: 8465546

Ankandi

9 447EUR

 • ≈ 947 033 ALL
 • ≈ 10 285 USD
Për ofertë

Bomag BW174 AC

Rul i kombinuarBomag BW174 AC
2006|9180 orët

9 447EUR

Rul i kombinuar Bomag BW174 AC

Botuar: 2m 28d

PDF
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 1
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 2
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 3
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 4
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 5
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 6
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 7
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 8
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 9
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 10
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 11
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 12
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 13
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 14
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 15
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 16
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 17
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 18
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 19
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 20
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 21
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 22
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 23
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 24
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 25
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 26
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 27
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 28
Rul i kombinuar Bomag BW174 AC: foto 29
Ask for all available pictures

Botuar: 2m 28d

PDF

Ankandi

9 447EUR

 • ≈ 947 033 ALL
 • ≈ 10 285 USD
Shko tek ankandi
Marka

Viti i prodhimit

2006
Inspektimi teknik

Last: Monday, January 17, 2022
Orët e makinerisë

9180 orët
Pesha

8900 kg
Gjerësia

1820 mm
Vendndodhja

Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Motori/linja e ngarjes
motori

Cummins
transmisioni

Condition: OK
Shasia/pezullimi
gomat

50%
Pjesë shtesë
vërtetimet

CE
Më shumë informacion

- 8,9 ton

 • Drum width cm: 167
 • Transport dim. (L x W x H) m: 4,22 x 1,82 x 2,99
 • Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
 • Engine OK: Yes
 • Has stickers with Seller's name: Is edited away on the photo
 • Technical condition (1-5) 5=best: 3

See more photos and information - as well as other auctions on www.fymasauctions.dk Bomag BW174 AC - 8,9 ton

Ankandi

9 447EUR

 • ≈ 947 033 ALL
 • ≈ 10 285 USD
Shko tek ankandi
28 abonentë
Danimarkë, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark
Ora lokale e shitësit:
21:06
I besueshëm
6 Më shumë se 6 vjet me Truck1
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Fymas Auctions ApS - Visit the auction on fymasauctions dk