Reja dhe përdorur Rolet e kombinuar DYNAPAC në shitje - Truck1 Shqipëri

Rolet e kombinuar DYNAPAC

1
Shihni ofertat me leasing -
Seleksiono sipas
Seleksiono sipas
Rëndësisë
Datës – reklamaet e reja më parë
Datës – reklama e vjetër më parë
Çmimit – nga i ulëti te i larti
Çmimi - nga i larti te ulëti
Viti i prodhimit – i riu në fillim
Viti i prodhimit – i vjetri në fillim
Marka, modelit
DYNAPAC
Dynapac CC422C - Rul i kombinuar: foto 1
Dynapac CC422C - Rul i kombinuar: foto 2
Dynapac CC422C - Rul i kombinuar: foto 3
Dynapac CC422C - Rul i kombinuar: foto 4
Dynapac CC422C - Rul i kombinuar: foto 5
Shiko të gjitha fotot (48)

Dynapac CC422C

Rul i kombinuar
20047264 orëtPesha neto: 9850 kg
Francë, 02100 Neuville Saint Amand FRANCE
Botuar: 17dNumri i referencës 10057298

20 900EUR

  • ≈ 2 095 162 ALL
  • ≈ 22 754 USD
20047264 orëtPesha neto: 9850 kg
Francë, 02100 Neuville Saint Amand FRANCE
Kontakto shitësin
T1 new listing page - Rolet e kombinuar DYNAPAC
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.