Rul pneumatik BOMAG BW 11 RH-5 i ri në shitje - ID: 6999427
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
BOMAG BW11RH-5 - rul pneumatik
 6
Pyet për çmimin
2022
17 orët
Pesha neto: 8 970 kg

Botuar: 8m 8d

Bove Rental & Sales

7

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës BAW0035

BOMAG BW 11 RH-5 - rul pneumatik
 20
75 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2021
137 orët
Pesha neto: 5 400 kg
72 hp

Botuar: 1m 26d

Buchhammer Handel GmbH

10

Gjermani, Lübeck

BOMAG Bomag BW 27 RH - rul pneumatik
 20
Pyet për çmimin
E re
2021
15 orët
Pesha neto: 13 600 kg
134 hp

Botuar: 1m 1d

Buchhammer Handel GmbH

10

Gjermani, Lübeck

BOMAG BW24 RH - rul pneumatik
 5
Pyet për çmimin
2016
4 505 orët

Botuar: 1m 1d

Ekran Machinery Limited

Turqia, Ankara

BOMAG BW 28 RH - rul pneumatik
 1
Pyet për çmimin
2022
168 orët
Pesha neto: 16 000 kg

Botuar: 8m 22d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës GWBB129

BOMAG BW55E - rul
 6
8 500 EUR
2019

Botuar: 3m 25d

OMECO SPA

V

Itali, Roma

Numri i referencës 341044

Bomag BW 65 H - rul
 6
Pyet për çmimin
2019

Botuar: 1v

Baumaschinen Puntigam GmbH

6

Austri, Salsach 28, A-8483 Deutsch Goritz, Austria

Numri i referencës 1515

Bomag BW141AD-5 - rul
 20
39 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2016
3 068 orët
Pesha neto: 7 000 kg

Botuar: 15orë 3min

Smitma B.V.

12

Holandë, Venlo

Numri i referencës 192474

BOMAG BW80AD-5 - rul
 9
Pyet për çmimin
2011

Botuar: 9d

FHU JM-FIN Jacek Żądło

7

Poloni, Myślenice

BOMAG BW100AD-5 - rul
 6
17 200 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
1 130 orët

Botuar: 8m 13d

STROJNA MEHANIKA d.o.o.

Kroacia, Gornji Stupnik

Bomag BW120AD-5 - rul
 7
18 773 EUR
2016
681 orët

Botuar: 7m 18d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 5396

Bomag BW120 AD-5 - rul
 18
Pyet për çmimin
2018
530 orët
Pesha neto: 2 700 kg
33 hp

Botuar: 4m 2d

VERKOOYEN MACHINES B.V.

Holandë, Vessem

Numri i referencës VK8605

Rul pneumatik i ri BOMAG BW 11 RH-5

Marka BOMAG
Viti i prodhimit 2019
E re
Gjendja e re
Data e regjistrimit të parë 01.02.2019
Inspektimi teknik Valid till 2020-02
Orët e makinerisë 17 orët
Pesha neto 5 400 kg
Shpejtësia maks 20 km/orë
Gjerësia e tamburit 1 727 mm
Vendndodhja Gjermani, Lübeck
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 4
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 72 hp (53 KW)
 • motori: Kubota V3307-CR-T
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 2 500 mm
 • gomat: 7.50x15 14PL
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
 • drita kundër mjegullës
 • drita shtesë
 • kondicioner
 • ngrohësi
 • drejtimi servo
 • ngrohje e ndenjëseve
 • ndenjësja pneumatike e shoferit
 • radio
 • CD
57 500
EUR

3 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: rul pneumatik BOMAG BW 11 RH-5

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Buchhammer Handel GmbH
t1 old