Reja dhe përdorur rule rrugësh CATERPILLAR në shitje - Truck1 Shqipëri
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rule rrugësh CATERPILLAR


   Faqja 1 e 2 1/2   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 CAT CS533E - rul rrugësh
 28
Ankandi

Botuar: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140353065

 CAT CB14 - rul rrugësh
 32
Ankandi

Botuar: 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140352433

CAT CB24B Compacteur Vibrant Tandem - rul rrugësh
 45
Ankandi
2015
965 orët

Botuar: 6d

Ritchie Bros. Auctioneers France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Caterpillar CB334E XW - rul rrugësh
 6
10 500 EUR
2007
2 741 orët

Botuar: 6d

ABLIS POIDS LOURDS

8

Francë, ABLIS

Numri i referencës 22-0064

 2012 CAT CB24 - rul rrugësh
 35
Ankandi
2012

Botuar: 7d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140351226

 2008 CAT CS533E - rul rrugësh
 22
Ankandi
2008

Botuar: 12d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140350381

CATERPILLAR CS 66 B - rul rrugësh
 6
Pyet për çmimin
2022
140 orët
Pesha neto: 14 828 kg
156 hp

Botuar: 17d

Bove Rental & Sales

8

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës TRW0138

 2008 CAT CB-224E - rul rrugësh
 9
Ankandi
2008

Botuar: 18d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140349187

Caterpillar CB1.7  - rul rrugësh
 9
19 500 EUR
2020
357 orët

Botuar: 23d

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Rendsburg

Gjermani, Nikolaus-Otto-Str. 4, Osterrönfeld, DE-24783

Cat CB 2.7  - rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin
2018
1 274 orët
29 hp

Botuar: 24d

Stellmann Baumaschinen A.G.

13

Belgjikë, SANKT VITH

Caterpillar CAT CB 34 - rul rrugësh
 44
20 900 EUR
Ankandi
2010
1 457 orët
341 hp

Botuar: 1m 2d

MCOMM 24 s.r.o.

Republika Çeke, Praha

Numri i referencës 020523

CATERPILLAR CS-683E - rul rrugësh
 8
Pyet për çmimin
2016
1 800 orët
Pesha neto: 21 000 kg
230 hp

Botuar: 1m 3d

SHANGHAI TAILE CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LID

Kinë, Shanghai

 2011 CAT CP74 - rul rrugësh
 26
Ankandi
2011

Botuar: 1m 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140341966

 2010 CAT CS74 - rul rrugësh
 26
Ankandi
2010

Botuar: 1m 4d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140341967

Caterpillar CD10 - rul rrugësh
 7
120 000 EUR
2019
508 orët

Botuar: 1m 16d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6340

Caterpillar CB10 - rul rrugësh
 7
87 000 EUR
2018
1 115 orët

Botuar: 1m 19d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

Mbretëria e Bashkuar, Billingham

Numri i referencës 6333

Caterpillar CB34 - rul rrugësh
 8
19 500 EUR
2012
759 orët

Botuar: 2m 9d

SARL GEST LEASE ING.

Francë, ILLKIRCH GRAFFENSTADEN

Numri i referencës 230149

CATERPILLAR CB7 - rul rrugësh
 1
Pyet për çmimin
E re
100 hp

Botuar: 2m 21d

AUTO-GALERI-BADUM Karol Kukla

Poloni, Jasienica

Caterpillar CB14 - rul rrugësh
 3
Pyet për çmimin
2011
2 000 orët

Botuar: 2m 27d

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Francë, LIMAY

Numri i referencës CB14

CATERPILLAR CB 434 D - rul rrugësh
 65
17 500 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
2 643 orët
Pesha neto: 7 700 kg
83 hp

Botuar: 3m 7d

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

Numri i referencës 230045

1 2   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Road rollers - CATERPILLAR
t1 old