Rul rrugësh HAMM DV+ 70i VO-S i ri në shitje - ID: 6999429
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Catalogue
Shes
Vendosni një reklamë

Hmm, duket se artikulli është shitur

View this ad in the archive
Hamm DV 8.42 - rul rrugësh
 11
Pyet për çmimin
1999
4 400 orët

Botuar: 5m 8d

Ruf Baumaschinen GmbH

6

Gjermani, Deutschland

HAMM HD10C VV - rul rrugësh
 9
11 310 EUR
Çmimi pa. TVSH
2014
Pesha neto: 1 540 kg

Botuar: 3m 11d

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

HAMM DV+70i VO-S - rul rrugësh
 6
Pyet për çmimin
2016
1 775 orët
Pesha neto: 7 815 kg

Botuar: 8m 15d

Bove Rental & Sales

7

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës TTW0017

HAMM DV+ 70i VO-S - rul rrugësh
 8
Pyet për çmimin
2016
324 orët
Pesha neto: 7 815 kg

Botuar: 14d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës TWBC256

 Hamm DV+70i VO - rul rrugësh
 20
66 000 EUR
Ankandi
2016
2 341 orët

Botuar: 16d

MPE DACH

Gjermani, Meppen

Numri i referencës H2250155

HAMM DV+ 70i VV-S - rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin
2019
1 132 orët
Pesha neto: 7 785 kg

Botuar: 8m 22d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës TWBB991

HAMM DV+ 70i VV-S - rul rrugësh
 1
Pyet për çmimin
2019
908 orët
Pesha neto: 7 785 kg

Botuar: 11orë 12min

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës TWBB990

HAMM DV+ 70i VS-OS - rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin
2019
2 824 orët
74 hp

Botuar: 4m 22d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

H

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

Hamm DV70 VO - rul
 19
25 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
2008
6 223 orët
87 hp

Botuar: 4m 9d

Big Machinery B.V.

11

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Numri i referencës 00030774

Hamm DV 70 VO - rul
 20
22 900 EUR
Çmimi pa. TVSH
2010
5 054 orët
Pesha neto: 7 865 kg
87 hp

Botuar: 2m 6d

KB Auto Eesti OU

M

Estoni, Lääne-Harju vald

HAMM DV+90I VS-OS - rul rrugësh
 6
Pyet për çmimin
2019
602 orët
Pesha neto: 9 990 kg

Botuar: 8m 15d

Bove Rental & Sales

7

Holandë, Etten-Leur

Numri i referencës TTW0025

HAMM DV+ 90i VV-S - rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin
2016
6 455 orët

Botuar: 7m 10d

Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.

H

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

HAMM DV+ 90i VV-S - rul rrugësh
 1
Pyet për çmimin
2018
380 orët
Pesha neto: 9 500 kg

Botuar: 8m 22d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës TWBB907

HAMM DV+ 90i VV-S - rul rrugësh
 20
Pyet për çmimin
2016
3 772 orët
Pesha neto: 9 370 kg

Botuar: 2m 20d

werwie GmbH

Gjermani, Konz

Numri i referencës TWBA676

Rul rrugësh i ri HAMM DV+ 70i VO-S

Marka HAMM
Viti i prodhimit 2019
E re
Gjendja e re
Data e regjistrimit të parë 01.05.2020
Inspektimi teknik Valid till 2021-05
Orët e makinerisë 17 orët
Pesha neto 7 815 kg
Shpejtësia maks 11 km/orë
Gjerësia e tamburit 1 500 mm
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Lübeck
Motori/linja e ngarjes
 • klasa e shkarkimeve: Euro 3
 • karburanti: dizel
 • rendimenti i fuqisë: 73 hp (54 KW)
 • motori: Kubota V3307-CR-T
Shasia/pezullimi
 • numri i akseve: 2-aks
 • baza e rrotës: 3 000 mm
Karroceria/supestruktura
 • arka e veglave
Kabina/pjesa e brendshme
 • drita shtesë
 • kondicioner
 • ngrohësi
 • drejtimi servo
 • ngrohje e ndenjëseve
 • ndenjësja pneumatike e shoferit
 • radio
 • MP3
 • kompjuter bordi
95 000
EUR

9 Shkurt 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun


Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: rul rrugësh HAMM DV+ 70i VO-S

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Buchhammer Handel GmbH
t1 old