Rul rrugësh HAMM DV+ 70i VV-S nga Gjermani në shitje - ID: 7174040
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rul rrugësh HAMM DV+ 70i VV-S

Rul rrugësh HAMM DV+ 70i VV-S: foto 1
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 2m 5d

Marka HAMM
Numri i referencës TWBB990
Viti i prodhimit 2019
Orët e makinerisë 908 orët
Pesha neto 7 785 kg
Gjerësia e tamburit 1 500 mm
Ngjyra portokalli
Vendndodhja Gjermani, Konz
Telefoni +49 6501...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • motori: Deutz
Shasia/pezullimi
  • lubrifikimi qendror
Kabina/pjesa e brendshme
Gjermani, Konz
watch_later
Ora lokale e shitësit:
09:08
4.6
21 komente
I besueshëm

Personat e kontaktit
person
Daniel Hoffmann
Deutsch, English, Français
person
Aleksandr Korzhenevskii
Български, Deutsch, Русский, Українська

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

HAMM DV+ 70i VV-S

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - werwie GmbH
t1 old