Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S nga Poloni në shitje - ID: 6014878
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

HAMM DV+ 90i VV-S

Rul rrugëshHAMM DV+ 90i VV-S
2016|6455 orët

Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S

Botuar: 6m 19d

PDF
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 1
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 2
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 3
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 4
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 5
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 6
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 7
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 8
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 9
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 10
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 11
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 12
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 13
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 14
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 15
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 16
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 17
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 18
Ask for all available pictures

Botuar: 6m 19d

PDF
Marka

Viti i prodhimit

2016
Orët e makinerisë

6455 orët
Pesha operuese

9730 kg
Ngjyra

portokalli
Vendndodhja

Poloni, Aleja Rodziny Gürtlerów 101 41-700 Ruda Śląska, Poland

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Kabina/pjesa e brendshme
dritat e punës

radio

Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

HAMM DV+ 90i VV-S tandem roller

Year of Construction: 2016

Working hours: 6455

- operating weight: 9,37 t

Equipment:

- front: vibration, split drum

- rear: vibration, split drum

- edge cutting and pressing equipment

- Hammtronic

- Deutz engine

- cabin floor window, front and rear

- LED working lights

- LED drum lighting

- air conditioning

- radio

- warning lamp

Good working condition.

Authorized CAMS dealer.

Authorized MOBA dealer.

Supplier of spare parts for road and construction machinery. Specialization Vögele, HAMM, Wirtgen, Volvo, Dynapac, BOMAG, AMMANN.

All photos on our website.

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.