Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S nga Gjermani në shitje - ID: 6954617
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S

Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 1
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 2
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 3
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 4
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 5
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 6
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 7
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 8
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 9
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 10
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 11
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 12
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 13
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 14
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 15
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 16
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 17
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 18
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 19
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 20
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 21
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 22
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 23
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 24
Rul rrugësh HAMM DV+ 90i VV-S: foto 25
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 4m 26d

Marka HAMM
Numri i referencës TWBA676
Viti i prodhimit 2016
Orët e makinerisë 3 772 orët
Pesha neto 9 370 kg
Gjerësia e tamburit 1 680 mm
Ngjyra e verdhë
Vendndodhja Gjermani, Konz
Telefoni +49 6501...
Motori/linja e ngarjes
  • karburanti: dizel
  • motori: Deutz
Kabina/pjesa e brendshme
Gjermani, Konz
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:52
4.6
21 komente
I besueshëm

Personat e kontaktit
person
Daniel Hoffmann
Deutsch, English, Français
person
Aleksandr Korzhenevskii
Български, Deutsch, Русский, Українська

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

HAMM DV+ 90i VV-S

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - werwie GmbH
t1 old