Rul rrugësh Hamm HD+ 120i VO i ri në shitje - ID: 8246086
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

Hamm HD+ 120i VO

Rul rrugësh i riHamm HD+ 120i VO
E re|2022|27 orët|12645 kg|154 hp
Kontakto shitësin

Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO

Botuar: 1m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 1
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 3
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 4
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 5
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 6
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 7
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 8
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 9
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 10
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 11
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 12
Rul rrugësh i ri Hamm HD+ 120i VO: foto 13
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 26d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2022
E re

Gjendja

e re
Data e regjistrimit të parë

01.02.2024
Inspektimi teknik

Valid till 2025-02
Orët e makinerisë

27 orët
Pesha neto

12645 kg
Shpejtësia maks

10 km/orë
Gjerësia e tamburit

1980 mm
Ngjyra

portokalli
Vendndodhja

Gjermani, Lübeck

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Euro 5
karburanti

dizel
rendimenti i fuqisë

154 hp
motori

Deutz TCD 4.1 L4
Shasia/pezullimi
numri i akseve

2-aks
baza e rrotës

3900 mm
Karroceria/supestruktura
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
drita kundër mjegullës

drita shtesë

dritare me rrymë

pasqyra elektrike

ngrohësi

ngrohje e ndenjëseve

ndenjësja pneumatike e shoferit

radio

MP3

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Тандемный виброкаток Hamm HD+ 120i VO

Tandem vibratory roller Hamm HD+ 120i VO

Год выпуска / Year of manufacture: 2022 - demo, machine!

Отработано моточасов / Operating hours: 27 h.

Двигатель / Engine: DEUTZ TCD 4.1 L4 (115,0 kW / 156,4 PS) Euro5/EPA/Tier4

Расстояние между осями / Wheelbase: 3.900 mm

Скорость движения / Max. Travel speed: 0 – 10,0 km/h

Габаритные размеры / Dimensions:

Транспортировочная длина / Transport length: 5.300 mm

Транспортировочная ширина / Transport width: 2.150 mm

Транспортировочная высота / Transport height: 2.980 mm

Собственный вес в полном снаряжении / Operating weight: 12.885 kg

Технические данные / Technical specification:

Передний валец с вибратором / Front Drum with Vibratin:

Задний валец с осцилятором / Rear Drum with Oszillation:

Ширина вальца / Drum width: 1.980/1.980 mm

Диаметр бандажей / Drum diameter: 1.400/1.400 mm

Вибрационная частота / Vibration frequency: 40/50 Hz

Осциляционная сила / Oszillation force: 128 kN

Номинальная амплитуда / Nominal amplitude: 0,95/0,35 mm

Центробежная сила / Zentrifugalkraft / Centrifugal force: 159/93 kN

Статическое линейное давление / Static linear load: 31,9/31,1 kg/cm

Комплектация / Options:

Комфортабельная кабина c кондиционером и отоплением, Radio MP3-player; аккустическое предупреждение заднего хода; измеритель температуры асфальта; гидравлическое приспособление для резки канта;

ROPS- cabin with air-conditioning + heating; Radio MP3-player;

Preparation for HCQ Navigator, at cabin; Automatic frequency control with digital display; Steering wheel and drive level with HI-DRIVE;

Edge pressing and cutting equipment with track indicator, front left and right;

Cutting disc, diameter 390 mm; Pressing roll, 50-degree, 8 cm covering;

Drum lighting; Anti-freeze injection; Back-up alarm; Frequency regulation;

Working lights on cabin, 4-fold, LED; Rotating beacon on cabin; halogen;

Drum-edge lighting, LED;Tool kit; Speedometer; HAMM Compaction Meter (HCM); HAMM Temperature Meter (HTM); CE conformity.

Video: show contacts

Video: show contacts

Video: show contacts

Video: show contacts

Video: show contacts

Период поставки / Delivery: немедленно / prompt!

Цена / Price: договорная / to be agreed – EURO EXW Germany

Мы можем обеспечить надёжную транспортировку

до необходимого конечного пункта назначения!

Wir können für Sie einen sicheren Transport bis zu Bestimmungsort organisieren!

We can arrange for you a safe transport to the place of destination!

BUCHHAMMER Handel GmbH

Alexander Buchhammer

Willy-Brand-Allee 31A, 23554 Lübeck, Germany

Mobil: show contacts (WhatsApp & Viber) & по-русски

Mobil: show contacts – по-русскиshow contacts />

Skype: show contacts="#seller-contacts">show contacts

E-Mail: show contacts

show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Gjermani, Roeckstrasse 38, 23568 Lübeck, Germany
Ora lokale e shitësit:
00:17
4.8
21 komente
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Buchhammer Handel GmbH