Makineri ndërtimi SDMO


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Sdmo Perform 3000 Petrol, Frequency (Hz): 50, Max power  - set gjeneratori
 9
425 EUR

Set gjeneratori

2015
3 hp

Online: 12d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11644

Sdmo Perform 3000 Petrol, Frequency (Hz): 50, Max power  - set gjeneratori
 9
425 EUR

Set gjeneratori

2015
3 hp

Online: 12d

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11644

 SDMO LX 400 - set gjeneratori
 3
650 EUR

Set gjeneratori

2000
5 hp

Online: 22d

Kraus Baumaschinen GmbH

Gjermani, Frankenthal

ID 164

SDMO R44C3 - set gjeneratori
 20
8 000 EUR

Set gjeneratori

2019
1 360 orët

Online: 24d

SARL FCE

Francë, HUTTENHEIM

ID 210039

SDMO EW200DC 4 KVA - set gjeneratori
 6
Ankandi

Set gjeneratori

2019

Online: 25d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

MTU 12V 4000 Leroy Somer SDMO 1550 kVA Supersilent generatorset in container - set gjeneratori
 20
125 000 EUR

Set gjeneratori

2010
4 911 orët
Pesha neto: 25 000 kg
1 784 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003626

SDMO SX7500E 8 kVA benzine aggregaat nieuw ! - set gjeneratori
 13
1 650 EUR

Set gjeneratori

E re
Pesha neto: 110 kg
14 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003731

MTU 16V 4000 Leroy Somer SDMO 2200 kVA Supersilent generatorset in container on chassis - set gjeneratori
 20
185 000 EUR

Set gjeneratori

2008
695 orët
Pesha neto: 23 500 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0003649

Leroy Somer SDMO 1880 kVA generatordeel op frame - set gjeneratori
 17
9 500 EUR

Set gjeneratori

2003
Pesha neto: 4 040 kg
1 504 hp

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0002754

SDMO Kohler 400 Ampere Automatische Netovername paneel ATS - set gjeneratori
 11
1 750 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 80 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0002933

SDMO Diesel 4000 4 kVA aggregaat New ! - set gjeneratori
 8
1 350 EUR

Set gjeneratori

Pesha neto: 70 kg

Online: 1m 1d

Homborg Industrial Machinery B.V.

Holandë, Veen, Netherlands

ID 0002462

SDMO JS 150 / 150 KVA Brand: Va - set gjeneratori
 11
8 900 EUR

Set gjeneratori

1999
Pesha neto: 2 600 kg

Online: 1m 2d

Euro Nor A/S

11

Danimarkë, Padborg, Denmark

ID 6142

Sdmo T22 - set gjeneratori
 2
Pyet për çmimin

Set gjeneratori

2010
7 615 orët

Online: 1m 13d

GUAINVILLE INTERNATIONAL

11

Francë, LIMAY

ID 683

SDMO R 22 C3 - set gjeneratori
 13
Pyet për çmimin

Set gjeneratori

2016
10 373 orët
Pesha neto: 937 kg

Online: 1m 18d

Machinery Resale bvba

Belgjikë, Waregem

ID G21021207

Sdmo T11 - 11 kVA Single Phase Generator - DPX-17050.1  - set gjeneratori
 17
5 000 EUR

Set gjeneratori

2014

Online: 1m 29d

DPX Power

9

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-17050.1

Sdmo T11 - 11 kVA Single Phase Generator - DPX-17050.1  - set gjeneratori
 19
5 000 EUR

Set gjeneratori

2014

Online: 1m 29d

DPX Power

9

Holandë, Niederlande, Oudenbosch

ID DPX-17050.1

MTU SDMO MTU 16V2000 GENERATOR 1000KVA USED - makineri ndërtimi
 7
Pyet për çmimin

Makineri ndërtimi

2008
Pesha neto: 9 000 kg

Online: 3m 9d

HAMOFA BVBA

8

Belgjikë, Hamofa B.V.B.A. - Belgium

ID 026857

MTU SDMO MTU 16V2000 GENERATOR 1000KVA USED - makineri ndërtimi
 7
Pyet për çmimin

Makineri ndërtimi

2006

Online: 3m 9d

HAMOFA BVBA

8

Belgjikë, Hamofa B.V.B.A. - Belgium

ID 016693

MTU SDMO 12V2000 Generator 660KVA - makineri ndërtimi
 8
Pyet për çmimin

Makineri ndërtimi

2002

Online: 3m 29d

HAMOFA BVBA

8

Belgjikë, Hamofa B.V.B.A. - Belgium

ID 016694

SDMO VX200/4H - pajisje saldimi
 13
1 210 EUR

Pajisje saldimi

523 orët

Online: 8m 8d

DANARTE, S.L.

Spanjë, Pontedeume - La Coruña.

SDMO HX3000TB-UK - set gjeneratori
 8
330 EUR

Set gjeneratori

Online: 8m 8d

DANARTE, S.L.

Spanjë, Pontedeume - La Coruña.

1 2 3   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.