Set gjeneratori Atlas Copco QES 180 nga Gjermani, 28800 EUR në shitje - ID: 7240688
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Atlas Copco QES 180

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Hapni katalogun
Oferta të ngjashme:
Atlas Copco QES 180 - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 180 - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 180 - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 180 - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 180 - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Atlas Copco QES 180

Set gjeneratori
E re2023
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen, Baden-Württemberg
Botuar: 7d

28 800EUR

 • ≈ 2 887 113 ALL
 • ≈ 31 354 USD
E re2023
Gjermani, Deutschland, Sindelfingen, Baden-Württemberg
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 30 - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 30 - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 30 - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 30 - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 30 - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (8)

Atlas Copco QES 30

Set gjeneratori
2023
Gjermani, Sindelfingen, Baden-Württemberg, Deutschland
Botuar: 4d

13 800EUR

 • ≈ 1 383 408 ALL
 • ≈ 15 024 USD
2023
Gjermani, Sindelfingen, Baden-Württemberg, Deutschland
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 100 - Set gjeneratori: foto 1

Atlas Copco QES 100

Set gjeneratori
E re2023
Gjermani, Sindelfingen, Baden-Württemberg, Deutschland
Botuar: 10d

20 350EUR

 • ≈ 2 040 026 ALL
 • ≈ 22 155 USD
E re2023
Gjermani, Sindelfingen, Baden-Württemberg, Deutschland
Kontakto shitësin
Atlas-Copco QES 105 - 63 A - Set gjeneratori: foto 1

Atlas-Copco QES 105 - 63 A

Set gjeneratori
Pesha neto: 2075 kg
Belgjikë, Waregem
Botuar: 3m 7dNumri i referencës MODEL931
Pyet për çmimin
Pesha neto: 2075 kg
Belgjikë, Waregem
Kontakto shitësin
Atlas-Copco QES 40 KD - Set gjeneratori: foto 1
Atlas-Copco QES 40 KD - Set gjeneratori: foto 2
Atlas-Copco QES 40 KD - Set gjeneratori: foto 3
Atlas-Copco QES 40 KD - Set gjeneratori: foto 4
Atlas-Copco QES 40 KD - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Atlas-Copco QES 40 KD

Set gjeneratori
20171699 orëtPesha neto: 1278 kg
Belgjikë, Waregem
Botuar: 5m 31dNumri i referencës G23090110
Pyet për çmimin
20171699 orëtPesha neto: 1278 kg
Belgjikë, Waregem
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (17)

Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese

Set gjeneratori
20231285 orët109 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Botuar: 1m 9dNumri i referencës ATLAS COPCO - QES 105 JD ST3 - 61549

24 900EUR

 • ≈ 2 496 150 ALL
 • ≈ 27 108 USD
20231285 orët109 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (11)

Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese

Set gjeneratori
20231674 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Botuar: 1m 23dNumri i referencës ATLAS COPCO - QES 105 JD ST3 - 61819

26 900EUR

 • ≈ 2 696 644 ALL
 • ≈ 29 286 USD
20231674 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese

Set gjeneratori
2023536 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Botuar: 1m 23dNumri i referencës ATLAS COPCO - QES 105 JD ST3 - 61546

26 900EUR

 • ≈ 2 696 644 ALL
 • ≈ 29 286 USD
2023536 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (13)

Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese

Set gjeneratori
2023521 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Botuar: 1m 23dNumri i referencës ATLAS COPCO - QES 105 JD ST3 - 62231

26 900EUR

 • ≈ 2 696 644 ALL
 • ≈ 29 286 USD
2023521 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Kontakto shitësin
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 1
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 2
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 3
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 4
Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese - Set gjeneratori: foto 5
Shiko të gjitha fotot (14)

Atlas Copco QES 105 JD ST3 Valid inspection, *Guarantee! Diese

Set gjeneratori
20231005 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Botuar: 1m 23dNumri i referencës ATLAS COPCO - QES 105 JD ST3 - 61822

26 900EUR

 • ≈ 2 696 644 ALL
 • ≈ 29 286 USD
20231005 orët107 hp
Holandë, Niederlande, Groenlo
Kontakto shitësin

Set gjeneratori Atlas Copco QES 180

Botuar: 7m 22d

Hmm, duket se artikulli është shitur
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 1

Gjeni oferta të reja në katalog

Hapni katalogun
zoom in
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 1
See what's in stock now

Botuar: 7m 22d

SHITUR

28 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 2 887 113 ALL
 • ≈ 31 354 USD

21 Mars 2024

Do you want to know prices for the similar offers?

Hapni katalogun
Reklamë e arkivuar

Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Atlas Copco QES 180

Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
Marka

Viti i prodhimit

2023
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
Më shumë informacion
 • Year of construction 2023 (new device) * Rated frequency: 50 Hz * Rated Voltage (PRP): 180kVA / 144kW * Rated power in stand-by mode (ESP): 194 kVA 155 kW *Rated current (PRP): 259.0A * Engine Model: 6CTA8.3-G2 * Rated power: 158 kWm * Generator model: ACA270F * Dimensions : L 3410 mm x W 1250 mm x H 2224/2407 mm * Weight: 2384 / 2537 kg * Dimensions loading frame: L3810mm x W1340mm x H200mm * Weight loading frame: 205 kg
 • SHITUR

  28 800EUR

  Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 2 887 113 ALL
  • ≈ 31 354 USD

  21 Mars 2024

  Do you want to know prices for the similar offers?

  Hapni katalogun
  Reklamë e arkivuar

  Kjo reklamë është hequr nga baza jonë e të dhënave. Megjithatë, mund të dërgosh "automjet i kërkuar" nga: Atlas Copco QES 180

  Paraqisni një kërkesë "Po kerkoj"
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test archive
  t1 test archive - Construction machinery
  t1 test archive - Simex Baumaschinenhandel GmbH