Set gjeneratori Atlas Copco QES 180 nga Gjermani, 28800 EUR në shitje - ID: 7240688
Shqipëri - Shqiptar | EUR
0
Identifikohu ose regjistrohu
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company

Ata na besojnë!

28 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 064 435 ALL
 • ≈ 30 428 USD

Atlas Copco QES 180

Set gjeneratori Atlas Copco QES 180

Botuar: 1m 17d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 1
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 2
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 3
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 4
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 5
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 6
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 7
Set gjeneratori Atlas Copco QES 180: foto 8
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 17d

Shtoni në të preferuarat
PDF

28 800EUR

Çmimi pa. TVSH

 • ≈ 3 064 435 ALL
 • ≈ 30 428 USD
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2023
Vendndodhja

Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany

Keni nevojë për transport?

DËRGIMIchevron_right
Më telefono
Kërko informacion të detajuar
Më shumë informacion
 • Year of construction 2023 (new device) * Rated frequency: 50 Hz * Rated Voltage (PRP): 180kVA / 144kW * Rated power in stand-by mode (ESP): 194 kVA 155 kW *Rated current (PRP): 259.0A * Engine Model: 6CTA8.3-G2 * Rated power: 158 kWm * Generator model: ACA270F * Dimensions : L 3410 mm x W 1250 mm x H 2224/2407 mm * Weight: 2384 / 2537 kg * Dimensions loading frame: L3810mm x W1340mm x H200mm * Weight loading frame: 205 kg
 •  Email  Call  WhatsApp

  Kontakto shitësin

  Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

  Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Keni nevojë për transport?

  Merrni një kuotë transporti

  DËRGIMIchevron_right

  28 800EUR

  Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 3 064 435 ALL
  • ≈ 30 428 USD
  Gjermani, Deutschland, 71069 Sindelfingen, Germany
  watch_later
  Ora lokale e shitësit:
  17:20
  4.7
  7 komente
  I besueshëm
  8 Më shumë se 8 vjet me Truck1

  Kontakto shitësin

  Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

  Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Keni nevojë për transport?

  Merrni një kuotë transporti

  DËRGIMIchevron_right
  Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
  t1 old test unit
  t1 test unit - Construction machinery
  t1 test unit - Simex Baumaschinenhandel GmbH