Set gjeneratori CGM 20P - Perkins 22 KVA generator

Online: 4m 9d

Marka PERKINS
Viti i prodhimit 2020
Pesha bruto 580 kg
Vëllimi 50 L
Gjatësia e transportit 1 600 mm
Gjerësia e transportit 700 mm
Lartësia e transportit 1 050 mm
Tensioni 400
Frekuenca 50 Hz
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Assendelft
Telefoni +31 6238...
Motori/linja e ngarjes
  • klasa e shkarkimeve: Euro 2
  • rendimenti i fuqisë: 25 hp (18 KW)
  • motori: Perkins 404A-22G1
  • bateria: yes
Shasia/pezullimi
  • serbatorët e karburantit: yes
Pjesë shtesë
  • vërtetimet: CE, CE
6750 EUR
6 750
EUR
  • 832 856 ALL
  • 8 201 USD

Shitësi
CGM Power
CGM Power Holandë
I besueshëm
Ora lokale e shitësit
12:47
6 750
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Set gjeneratori CGM 750P - Perkins 825 Kva generator
CGM 750P - Perkins 825 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
85 500 EUR
Set gjeneratori CGM 750P - Perkins 825 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 150P - Perkins 165 Kva generator
CGM 150P - Perkins 165 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
18 500 EUR
Set gjeneratori CGM 150P - Perkins 165 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 200P - Perkins 220 Kva generator
CGM 200P - Perkins 220 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
22 500 EUR
Set gjeneratori CGM 200P - Perkins 220 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 100P - Perkins 110 Kva generator
CGM 100P - Perkins 110 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
12 950 EUR
Set gjeneratori CGM 100P - Perkins 110 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 650P - Perkins 715 Kva generator
CGM 650P - Perkins 715 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
64 000 EUR
Set gjeneratori CGM 650P - Perkins 715 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 500P - Perkins 550 Kva generator
CGM 500P - Perkins 550 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
46 250 EUR
Set gjeneratori CGM 500P - Perkins 550 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 14P - Perkins 15 Kva generator
CGM 14P - Perkins 15 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
5 995 EUR
Set gjeneratori CGM 14P - Perkins 15 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 60P - Perkins 66 Kva generator
CGM 60P - Perkins 66 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
9 950 EUR
Set gjeneratori CGM 60P - Perkins 66 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 400P - Perkins 440 Kva generator
CGM 400P - Perkins 440 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
41 750 EUR
Set gjeneratori CGM 400P - Perkins 440 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 135P - Perkins 150 Kva generator
CGM 135P - Perkins 150 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
16 950 EUR
Set gjeneratori CGM 135P - Perkins 150 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 180P - Perkins 180 Kva generator
CGM 180P - Perkins 180 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
20 500 EUR
Set gjeneratori CGM 180P - Perkins 180 Kva generator, 2020
Set gjeneratori CGM 600P - Perkins 660 Kva generator
CGM 600P - Perkins 660 Kva generator
2020
Holandë, Assendelft
56 750 EUR
Set gjeneratori CGM 600P - Perkins 660 Kva generator, 2020

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.