Reja dhe përdorur Shkarkuesë në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Shkarkuesë


1 187
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 60 1/60   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Sany SRT 95 C - Shkarkues i palëvizshëm
 20
179 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Shkarkues i palëvizshëm

2012
6 000 orët
Pesha neto: 65 000 kg
Ngarkesa e dobishme: 95 000 kg
1 049 hp

Export Technique Oü

7

Finlandë, Kuopio

BELAZ CUMMINS, KOMATSU engines - Shkarkues i palëvizshëm
 5
Pyet për çmimin

Shkarkues i palëvizshëm

E re
2023

Export Technique Oü

7

Finlandë, Kuopio

Komatsu HD605-7 Mulde Body 569-83-89802  - Shkarkues i palëvizshëm
 8
16 900 EUR

Shkarkues i palëvizshëm

2010
1 200 orët

Issleib-Nutzfahrzeuge

2

Gjermani, Deutschland, Allensbach, Baden-Württemberg

Volvo A30 - Shkarkues teleskopik
 11
57 920 EUR
Çmimi pa. TVSH

Shkarkues teleskopik

2003
Pesha neto: 23 060 kg
322 hp

Botuar: 2orë 47min

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

1

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Thwaites 6 tonne - Shkarkues teleskopik
 11
16 860 EUR
Çmimi pa. TVSH

Shkarkues teleskopik

2014
2 355 km
Pesha neto: 4 420 kg
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg
98 hp

Botuar: 2orë 47min

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

1

Poloni, Ostrowiec Świętokrzyski

Roelama RD20 - Shkarkues
 15
5 000 EUR
Ankandi

Shkarkues

2007

Botuar: 3orë 19min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen., Lieshout, Noord-Brabant

Numri i referencës 9600191

Neuson 2002 - Shkarkues
 13
1 000 EUR
Ankandi

Shkarkues

2000
4 761 orët
Pesha neto: 1 200 kg
Ngarkesa e dobishme: 1 200 kg
16 hp

Botuar: 3orë 38min

Troostwijk Auctions

7

Holandë, Na ontvangst van uw betaling wordt er contact met u opgenomen., Ede, Gelderland

Numri i referencës 9600165

Hinowa HS1100/F - Shkarkues
 7
250 EUR
Ankandi

Shkarkues

2009
12 hp

Botuar: 3orë 48min

Troostwijk Auctions

7

Belgjikë, Vlinderstraat 18, Heusden-Zolder, 3550

Numri i referencës 9595491

 Wozidło Dumper Wacker Neuson TD 18 S rok 2011 Przebieg 900 MTH - Shkarkues
 8
10 569.65 EUR
Çmimi pa. TVSH

Shkarkues

Botuar: 14orë 58min

BARTZ BAGGER&BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poloni, 62-200 GNIEZNO, UL 3 MAJA 55

Yanmar C60R - Shkarkues
 20
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH
Ankandi

Shkarkues

3 398 orët

Botuar: 15orë 8min

AuctionPort

4

Belgjikë, ANTWERPEN

Hydrema 922C - Good Condition / Cummins Engine - Shkarkues teleskopik
 20
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

2005
10 144 orët
Pesha neto: 14 000 kg
253 hp

Botuar: 18orë 56min

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BM5455

KOMATSU HM400-5 - Shkarkues teleskopik
 2
160 000 EUR

Shkarkues teleskopik

2019
4 300 orët

Botuar: 19orë 23min

A.N. INTERNATIONAL B.V.

3

Holandë, VEERE

Altrad Dumper Lescha DX 1000 HT  - Minshkarkues
 3
20 900 EUR

Minshkarkues

2022

Botuar: 20orë 11min

IMA Industriemaschinen und Geräte GmbH

Gjermani, Deutschland, Rednitzhembach, Bayern

Komatsu HD605-7 - Shkarkues i palëvizshëm
 20
Pyet për çmimin

Shkarkues i palëvizshëm

2005
258 970 km
24 541 orët
Pesha neto: 45 900 kg

Botuar: 21orë 33min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05592

 2008 Barford SXR3000 - Minshkarkues
 49
Ankandi

Minshkarkues

2008

Botuar: 21orë 51min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371175

 2018 Mecalac TA6S - Minshkarkues
 39
Ankandi

Minshkarkues

2018

Botuar: 21orë 51min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, BT78 3AJ, Dromore, Co. Tyrone, Dromore

Numri i referencës 100301784

 2010 Terex TA6 - Minshkarkues
 32
Ankandi

Minshkarkues

2010

Botuar: 21orë 52min

EURO AUCTIONS (UK) LTD

5

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Yorkshire, Leeds

Numri i referencës 140371021

SUZUKI BFK 808 - Minshkarkues
 8
3 500 EUR

Minshkarkues

2007

Botuar: 22orë

STP TRADING

5

Francë, BETHUNE

Bell B30E - Shkarkues teleskopik
 11
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

2016
6 460 orët

Botuar: 22orë 20min

Kiesel Used GmbH

14

Gjermani, Baienfurt

Numri i referencës 64518XX016

Bell B30E - Shkarkues teleskopik
 11
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

2016
5 235 orët

Botuar: 22orë 21min

Kiesel Used GmbH

14

Gjermani, Baienfurt

Numri i referencës 64518XX018

Komatsu HM400-2 - Good Working Condition / CE Certified - Shkarkues teleskopik
 19
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

2006
15 371 orët
Pesha neto: 32 770 kg
445 hp

Botuar: 22orë 21min

Boss Machinery BV

11

Holandë, Veldhoven, Noord-Brabant

Numri i referencës BC0169

 NC SW5560 - Minshkarkues
 8
Pyet për çmimin

Minshkarkues

2020
410 orët
Pesha neto: 4 175 kg
Ngarkesa e dobishme: 6 000 kg

Botuar: 22orë 21min

Kiesel Used GmbH

14

Gjermani, Baienfurt

Numri i referencës 7091820016

Bell B30E - Shkarkues teleskopik
 11
Pyet për çmimin

Shkarkues teleskopik

2016
6 410 orët

Botuar: 22orë 21min

Kiesel Used GmbH

14

Gjermani, Baienfurt

Numri i referencës 64518XX017

1 2 3 60   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Dumpers
t1 old