Shkarkuesë të palëvizshëm


   Faqja 1 e 5 1/5   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Komatsu HD405-6 - shkarkues i palëvizshëm
 20
32 000 EUR
2001
26 000 orët
488 hp

Online: 2m 5d

SCHOTS MACHINERY B.V.

Holandë, Niederlande, Yard Schots Machinery Wommels

Faun K55.5 - shkarkues i palëvizshëm
 3
Ankandi

Online: 1d

IronPlanet Europe

Gjermani, Sulz- Duerrenmettstetten

Komatsu HD 605-7 nur Mulde Body only - shkarkues i palëvizshëm
 4
19 900 EUR
2009

Online: 1d

Issleib-Nutzfahrzeuge

Gjermani, Deutschland

Caterpillar 771D - shkarkues i palëvizshëm
 18
Pyet për çmimin
2006
37 193 orët

Online: 1d

PLANT & INDUSTRIAL EQUIPMENT LTD

Mbretëria e Bashkuar, Grossbritannien

CATERPILLAR 771D - shkarkues i palëvizshëm
 7
Pyet për çmimin
2000
24 999 orët
492 hp

Online: 4d

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Koblenz

Gjermani, Industriestr. 44, Mülheim-Kärlich, DE-56218

ID 6YS00186

Caterpillar 773E - shkarkues i palëvizshëm
 16
Pyet për çmimin
2002
39 900 orët
681 hp

Online: 4d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

Caterpillar 771D - shkarkues i palëvizshëm
 5
Pyet për çmimin
1996
37 300 orët

Online: 5d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

ID 9A7AD01E

Komatsu HD405-7 - shkarkues i palëvizshëm
 3
Ankandi
2008

Online: 5d

IronPlanet Europe

Suedi, Kiruna

Komatsu HD405-7 - shkarkues i palëvizshëm
 3
Ankandi
2008

Online: 5d

IronPlanet Europe

Suedi, Kiruna

Terex TR 40 Rock Dumper Truck, 349 KW / 475 PK, 7559 hours - shkarkues i palëvizshëm
 6
26 500 EUR
Çmimi neto
2000
7 559 orët
Pesha neto: 34 800 kg

Online: 5d

JB Trading bv

8

Holandë, Ede

ID 801029

TEREX TR35 - shkarkues i palëvizshëm
 10
Pyet për çmimin
2006
22 000 orët

Online: 11d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

ID 2C9FB29C

TEREX TR35 - shkarkues i palëvizshëm
 13
Pyet për çmimin

Online: 11d

VIVA MAT S.A R.L.

Luksemburg, RUMELANGE

ID 018E22F9

Caterpillar 771D - shkarkues i palëvizshëm
 20
67 500 EUR
2006
18 516 orët
Ngarkesa e dobishme: 4 950 kg
485 hp

Online: 13d

UCE -Trading BVBA

Belgjikë, Belgien, Oostkamp

ID 8702

CATERPILLAR 777D - shkarkues i palëvizshëm
 1
Pyet për çmimin
1999

Online: 24d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

Euclid R35 - shkarkues i palëvizshëm
 3
Ankandi
1995

Online: 26d

IronPlanet Europe

Francë, Brehain La Ville

Komatsu HD405-6 Mulde - shkarkues i palëvizshëm
 15
45 000 EUR
Çmimi neto
2005

Online: 26d

Haller Werner Baumaschinen-Nutzfahrzeughandel

Gjermani, D-88214 Ravensburg

Komatsu HD405-6 Mulde - shkarkues i palëvizshëm
 15
45 000 EUR
Çmimi neto
2005

Online: 26d

Haller Werner Baumaschinen-Nutzfahrzeughandel

Gjermani, D-88214 Ravensburg

Euclid R50 Muldenkipper Cummins KTTA 19 - shkarkues i palëvizshëm
 20
20 000 EUR
Çmimi neto
1992
34 878 orët

Online: 27d

CAMION IMPEX GmbH

6

Gjermani, Hagenow

Euclid R50 Dumper, Cummins KTTA 19,82.111 Kg GGW - shkarkues i palëvizshëm
 20
25 000 EUR
Çmimi neto
1993
20 624 orët

Online: 27d

CAMION IMPEX GmbH

6

Gjermani, Hagenow

FAUN K25 - shkarkues i palëvizshëm
 1
Pyet për çmimin
1973

Online: 27d

Bosch-Baumaschinen

Gjermani, Metten

CATERPILLAR 775E - shkarkues i palëvizshëm
 20
Pyet për çmimin
2003
26 652 orët
Ngarkesa e dobishme: 63 000 kg
740 hp

Online: 29d

Bereich Konzernkunden

Gjermani, 85748 Garching bei München

ID BEC00255

1 2 3 5   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.