Shkarkuesë teleskopik


   Faqja 1 e 13 1/13   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Terex TA3H Diesel, 4x4 Drive, Power Tip Dumper  - shkarkues teleskopik
 14
9 900 EUR
2016
1 467 orët
42 hp

Online: 7m

Pfeifer Heavy Machinery BV

10

Holandë, Niederlande, Groenlo

ID PHM-Id 11245

Volvo A40F - shkarkues teleskopik
 7
125 900 EUR
Çmimi neto
2011
10 106 orët
Pesha neto: 30 800 kg
472 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 181238

Volvo A40D - shkarkues teleskopik
 5
57 900 EUR
Çmimi neto
2002
14 286 orët
Pesha neto: 31 270 kg

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180873

Volvo A30D - shkarkues teleskopik
 7
49 900 EUR
Çmimi neto
2003
18 239 orët
Pesha neto: 23 060 kg
328 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180465

Volvo A25E - shkarkues teleskopik
 7
54 500 EUR
Çmimi neto
2008
16 459 orët
303 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180438

BELL B50D - shkarkues teleskopik
 6
172 000 EUR
Çmimi neto
2014
4 917 orët
Pesha neto: 45 400 kg
510 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180775

BELL B50D - shkarkues teleskopik
 6
172 500 EUR
Çmimi neto
2014
5 048 orët
Pesha neto: 45 400 kg
510 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180776

BELL B50D - shkarkues teleskopik
 7
119 900 EUR
Çmimi neto
2014
9 881 orët
Pesha neto: 45 400 kg
510 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180730

BELL B50D - shkarkues teleskopik
 6
119 900 EUR
Çmimi neto
2014
10 246 orët
Pesha neto: 45 400 kg
510 hp

Online: 5orë 50min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 180746

BELL B30E - shkarkues teleskopik
 7
114 900 EUR
Çmimi neto
2013
6 173 orët
Pesha neto: 20 140 kg
326 hp

Online: 5orë 52min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 177606

BELL B30E - shkarkues teleskopik
 7
112 500 EUR
Çmimi neto
2013
6 833 orët
Pesha neto: 20 140 kg
326 hp

Online: 5orë 52min

Smitma B.V.

10

Holandë, Venlo

ID 177605

CATERPILLAR 740B EJ - shkarkues teleskopik
 1
Ankandi
2013

Online: 2d

Ritchie Bros. Auctioneers France

8

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Caterpillar D 350  - shkarkues teleskopik
 6
23 950 EUR
1996
23 827 orët

Online: 3d

Middeldorp Bouwmachines BV

Holandë, Niederlande, Heeten

CATERPILLAR 745C  - shkarkues teleskopik
 20
205 000 EUR
2015
8 932 orët
518 hp

Online: 3d

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Leipzig

Gjermani, Zeppelinstr. 3, Wiedemar, DE-04509

ID TFK00161

Caterpillar 725C From first owner - nice machine - Tailgate - shkarkues teleskopik
 20
89 800 EUR
Çmimi neto
2014
7 424 orët
321 hp

Online: 5d

BAS Machinery

Holandë, Veghel

ID 70113023

Volvo A40D 6x6 - shkarkues teleskopik
 20
39 900 EUR
Çmimi neto
2002
22 235 orët
Pesha neto: 31 270 kg
426 hp

Online: 5d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Volvo BM DR 860T  - shkarkues teleskopik
 15
Ankandi
1973

Online: 5d

Blinto AB

Suedi, Schweden, Mörrum

Volvo A35D More units available  - shkarkues teleskopik
 13
34 500 EUR
Çmimi neto
2002
33 271 orët

Online: 8d

Boss Machinery BV

8

Holandë, Veldhoven

ID BM3674

Volvo A35D 6x6 - shkarkues teleskopik
 20
39 900 EUR
Çmimi neto
2001
Pesha neto: 28 300 kg
393 hp

Online: 9d

Big Machinery B.V.

9

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

KOMATSU HM400-1 6x6 - shkarkues teleskopik
 5
Ankandi
30 072 orët

Online: 9d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

ASTRA ADT25C 6x6 - shkarkues teleskopik
 20
Ankandi
2006
5 093 orët

Online: 9d

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Emiratet e Bashkuara Arabe, DUBAI, ARE

1 2 3 13   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.