Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP nga Gjermani, 119900 EUR në shitje - ID: 6222287
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP

Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 1
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 2
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 3
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 4
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 5
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 6
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 7
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 8
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 9
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 10
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 11
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 12
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 13
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 14
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 15
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 16
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 17
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 18
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 19
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 20
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 21
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 22
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 23
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 24
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 25
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 26
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 27
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 28
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 29
Shkarkues teleskopik Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP: foto 30
Kërko fotografi të disponueshme

Online: 1v 2m

Marka VOLVO
Numri i referencës FG13355
Viti i prodhimit 2013
Orët e makinerisë 10 313 orët
Vendndodhja Gjermani, Kaufungen
Telefoni +49 5613...

119 900 EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 13 019 701 ALL
  • ≈ 128 309 USD
Gjermani, Kaufungen
watch_later
Ora lokale e shitësit:
08:21
4.5
13 komente
I besueshëm

Personat e kontaktit
person
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
person
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
person
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale.

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.

119 900EUR

Çmimi pa. TVSH

  • ≈ 13 019 701 ALL
  • ≈ 128 309 USD

Volvo A25F Dumper 21,9 Ton 10.313 Stunden TOP

t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Golec Nutzfahrzeuge
t1 old