Reja dhe përdorur Shtrirës të tubave në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Shtrirës të tubave


76
Rezultate të gjetura
   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
Delta DPM345FX Kit - Shtrirës i tubave
 20
Pyet për çmimin
2016

Botuar: 9orë 24min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës K04757

Delta DPM345FX Kit - Shtrirës i tubave
 20
Pyet për çmimin
2016

Botuar: 9orë 28min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës K04756

O.F.S. Sheave block 25T - Shtrirës i tubave
 8
2 750 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2014

Botuar: 9orë 28min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës K02753

Scaip SPX-960 - Shtrirës i tubave
 7
Pyet për çmimin
2018
2 072 orët

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E05882

O.F.S. Hookblock 25T - Shtrirës i tubave
 9
2 650 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2014

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës K02751

Caterpillar D8K Pipe carrier - Shtrirës i tubave
 20
Pyet për çmimin
1978
1 235 orët

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04881

EPE Hookblock 35T - Shtrirës i tubave
 9
3 150 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2010

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës K01401

EPE Sheave block 35T - Shtrirës i tubave
 8
3 275 EUR
Çmimi pa. TVSH
E re
2010

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës K01405

Caterpillar 594H - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
1985
Pesha neto: 55 100 kg

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04973

Xrok Granite 400 - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04519

Caterpillar 587R - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
2011
6 073 orët
Pesha neto: 53 442 kg

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04830

Caterpillar 583K - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
1977
1 949 orët
Pesha neto: 40 600 kg

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04714

Caterpillar D6E Pipe carrier - Shtrirës i tubave
 20
Pyet për çmimin
1995
4 281 orët

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04434

Xrok Granite 400 - Shtrirës i tubave
 8
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04398

Caterpillar 572G - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
1976
2 304 orët
Pesha neto: 27 400 kg

Botuar: 9orë 30min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04187

Xrok Granite 400 - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 9orë 31min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04518

Xrok Granite 400 - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
E re
2023

Botuar: 9orë 31min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E04517

Caterpillar D8T Pipe carrier - Shtrirës i tubave
 20
Pyet për çmimin
2015

Botuar: 9orë 32min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E02750

EPE PL95H - Shtrirës i tubave
 1
Pyet për çmimin
2013
976 orët
Pesha neto: 60 850 kg

Botuar: 9orë 32min

Delta Machinery

12

Holandë, DEURNE

Numri i referencës E02997

Liebherr RL64 PIPELAYER 14x MIETE / RENTAL - Shtrirës i tubave
 17
Pyet për çmimin
2014
Pesha neto: 58 000 kg
374 hp

Botuar: 12d

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

16

Gjermani, Grossenaspe

1 2 3 4   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Pipe layers
t1 old