Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600 nga Gjermani në shitje - ID: 8249134
Shqipëri - Shqiptar | EUR
00
Identifikohu ose regjistrohu

BOMAG BF 800C S600

Shtrues asfaltiBOMAG BF 800C S600
2016|3017 orët|22600 kg|180 hp
Kontakto shitësin

Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600

Botuar: 1m 25d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 1
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 3
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 4
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 5
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 6
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 7
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 8
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 9
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 10
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 11
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 12
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 13
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 14
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 15
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 16
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 17
Shtrues asfalti BOMAG BF 800C S600: foto 18
Ask for all available pictures

Botuar: 1m 25d

Shtoni në të preferuarat
PDF
Kontakto shitësin
Marka

Viti i prodhimit

2016
Data e regjistrimit të parë

01.12.2016
Inspektimi teknik

Valid till 2025-12
Orët e makinerisë

3017 orët
Pesha neto

22600 kg
Gjerësia e punës

7500 mm
Shpejtësia maks

4.5 km/orë
Vendndodhja

Gjermani, Lübeck

Keni nevojë për transport?

DËRGIMI
Më telefono
Motori/linja e ngarjes
klasa e shkarkimeve

Euro 3
karburanti

dizel
rendimenti i fuqisë

180 hp
motori

Deutz TCD 2012 L06
Shasia/pezullimi
gjerësia e gjurmës

300 mm
Karroceria/supestruktura
vëllimi i ngarkesës

7.2 m³
arka e veglave

Kabina/pjesa e brendshme
drita shtesë

Kërko informacion të detajuar
Pre-purchase inspection
Më shumë informacion

Гусеничный асфальтоукладчик / Tracked Paver Bomag BF 800C S600

Год выпуска / Year of manufacture: 2016

Отработано моточасов / Operating hours: 3.017 h.

Двигатель / Engine: Deutz TCD 2012 L06 (135 kW / 183,5 PS) Euro3a/Tier3

Расстояние между осями / Axle base: 2.700 mm

Обрезиненные башмаки / Track shoes: 300 mm

Cкорость передвижения / Travel speed: 0 – 4,5 km/h

Габаритные размеры / Dimensions:

Транспортировочная длина / Transport length: 6.800 mm

Транспортировочная ширина / Transport width: 3.000 mm

Транспортировочная высота / Transport height: 3.055 mm

Рабочая масса / Operating weight: 22.600 kg

Технические данные / Technical specification:

Рабочая плита / Screed plates: S 600

Приёмный бункер / Hopper Capacity: 7,2 m³

Ширина укладываемой полосы / Basic width extended: 3.000 – 6.000 mm

Расширители / Layer Thickness: до / bis (2 x 0,75m) = 7.500 mm

Макс. производительность / Maximum Laydown Rate: 800 t/h

Толщина укладываемого слоя / Layer Extension: до / bis 300 mm

Частота уплотнения / Tamper frequency: 0- 29 Hz

Вибрационная частота / Vibration frequency: 20- 58 Hz

Скорость укладки / Speed: 0 - 25 m/min

Система нивелирования / Leveling System: MOBA2

Гарантийный срок / Warranty: 6 Monate / 6 months.

Период поставки / Delivery: немедленно / prompt!

Video: show contacts

Video: show contacts

Период поставки / Delivery: немедленно / prompt!

Цена / Price: договорная / per Anfrage / to be agreed – EURO EXW Germany

Мы можем обеспечить надёжную транспортировку

до необходимого конечного пункта назначения!

Wir können für Sie einen sicheren Transport bis zu Bestimmungsort organisieren!

We can arrange for you a safe transport to the place of destination!

BUCHHAMMER Handel GmbH

Alexander Buchhammer

Willy-Brand-Allee 31A, 23554 Lübeck, Germany

Mobil: show contacts (WhatsApp & Viber) & по-русски

Mobil: show contacts – по-русскиshow contacts />

Skype: show contacts="#seller-contacts">show contacts

E-Mail: show contacts

show contacts

 Email  Call  WhatsApp

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Gjermani, Roeckstrasse 38, 23568 Lübeck, Germany
Ora lokale e shitësit:
00:08
4.8
21 komente
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1

Kontakto shitësin

Jam dakord me përpunimin dhe përdorimin e të dhënave të mia personale. Kushtet dhe kushtet dhe Politika jonë e privatësisë

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

Keni nevojë për transport?

Merrni një kuotë transporti

DËRGIMI
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 old test unit
t1 test unit - Construction machinery
t1 test unit - Buchhammer Handel GmbH