Shtrues asfalti Dynapac HR 21

Online: 1m 1d

Marka DYNAPAC
ID 3469
Viti i prodhimit 1998
Pesha bruto 12 000 kg
Gjerësia e punës 2 500 mm
Gjatësia e transportit 8 300 mm
Gjerësia e transportit 2 500 mm
Lartësia e transportit 2 900 mm
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
16950 EUR
16 950
EUR
  • 2 072 138 ALL
  • 18 301 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
23:12
16 950
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Shtrues asfalti Dynapac F161-6W
Dynapac F161-6W
2003, 14 288 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
27 500 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F161-6W, 2003
Shtrues asfalti Dynapac F121-6W
Dynapac F121-6W
2006, 10 113 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
22 500 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F121-6W, 2006
Shtrues asfalti Bitelli BB 670
Bitelli BB 670
1998, 3 105 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
22 000 EUR
Shtrues asfalti Bitelli BB 670, 1998
Shtrues asfalti Dynapac F8-4W F8-4W
Dynapac F8-4W F8-4W
1995
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
9 500 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F8-4W F8-4W, 1995
Shtrues asfalti Dynapac F8-4W F8-4W
Dynapac F8-4W F8-4W
1997
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
9 500 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F8-4W F8-4W, 1997
Shtrues asfalti Dynapac F12-4W
Dynapac F12-4W
1998, 6 000 orët
Suedi, Niederlande, Roelofarendsveen
Shtrues asfalti Dynapac F12-4W, 1998
Shtrues asfalti Dynapac 525 CI Topzustand!
Dynapac 525 CI Topzustand!
2008, 10 455 orët
Poloni, Niederlande, Roelofarendsveen
39 100 EUR
Shtrues asfalti Dynapac 525 CI Topzustand!, 2008
Shtrues asfalti Dynapac SD2500WS
Dynapac SD2500WS
2013, 4 630 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
10 000 EUR
Shtrues asfalti Dynapac SD2500WS, 2013
Shtrues asfalti Dynapac SD2500WS
Dynapac SD2500WS
2016, 1 739 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
10 000 EUR
Shtrues asfalti Dynapac SD2500WS, 2016
Shtrues asfalti Dynapac SD2500WS
Dynapac SD2500WS
2012, 5 160 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
1 000 EUR
Shtrues asfalti Dynapac SD2500WS, 2012
Shtrues asfalti Dynapac F1800 C
Dynapac F1800 C
2019, 170 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
154 100 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F1800 C, 2019
Shtrues asfalti Dynapac F80 W
Dynapac F80 W
2019, 130 orët
Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
46 500 EUR
Shtrues asfalti Dynapac F80 W, 2019

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.