Reja dhe përdorur Sonda shpimi në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Sonda shpimi


   Faqja 1 e 34 1/34   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 Atlas Copco ROC L6 - Sondë shpimi
 4
92 000 EUR

Sondë shpimi

2008
5 525 orët

ULTIMATE PLANT EXPORTER LTD

1

Irlandë, Cappanacreha

 Hazemag 900 ×1200 mm - Sondë shpimi
 16
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1997

Bellon Baumaschinen

3

Gjermani, 34474 Diemelstadt Germany

Steyr wiertnica do piasku - Sondë shpimi
 4
12 400 EUR
Çmimi pa. TVSH

Sondë shpimi

1980
4 500 orët

Botuar: 10orë 34min

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Garbów

Tamrock Commando 100 - Sondë shpimi
 5
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1994
Pesha neto: 2 310 kg

Botuar: 11orë 15min

ALbatros Engineering GmbH

4

Austri, Herzogsdorf

Tamrock COMMANDO 300 - Sondë shpimi
 6
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

Pesha neto: 5 kg

Botuar: 11orë 15min

ALbatros Engineering GmbH

4

Austri, Herzogsdorf

Tamrock RANGER K7 - Sondë shpimi
 4
81 161 EUR

Sondë shpimi

2005

Botuar: 14orë 4min

Whelen Heavy Equipment Limited

2

Kinë, Hefei

Tamrock Termite - Sondë shpimi
 16
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

1990
5 946 orët
Pesha neto: 13 000 kg

Botuar: 15orë 56min

Balavto d.o.o.

12

Sllovenia, Ajdovščina

Tamrock Commando 120R - Sondë shpimi
 20
30 000 EUR

Sondë shpimi

2005
49 hp

Botuar: 1d

ATS Norway AS

5

Norvegji, 7670, Nord-Trøndelag

Numri i referencës 16046

Klemm KH 20 G  - Sondë shpimi
 3
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

Botuar: 1d

Metadrill GmbH

7

Austri, A-1010 Wien

Comacchio CH450 - Sondë shpimi
 2
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2018
2 000 orët

Botuar: 1d

Ciancaleoni Srl

8

Itali, SPELLO (PG)

Comacchio GEO 305 - Sondë shpimi
 6
80 000 EUR

Sondë shpimi

2013
6 620 orët

Botuar: 2d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Comacchio GEO 305 - Sondë shpimi
 6
115 000 EUR

Sondë shpimi

2020
1 000 orët

Botuar: 2d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Klemm KR 806-5G - Sondë shpimi
 6
403 789 EUR

Sondë shpimi

2016
3 936 orët

Botuar: 2d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

 Epiroc T1D Boomer - Sondë shpimi
 19
114 960 EUR
Ankandi

Sondë shpimi

2013
201 orët

Botuar: 2d

MPE UK & Ireland

1

Mbretëria e Bashkuar, Wardlow

Numri i referencës AVO13A327

 Epiroc T1D Boomer - Sondë shpimi
 17
91 968 EUR
Ankandi

Sondë shpimi

2014

Botuar: 2d

MPE UK & Ireland

1

Mbretëria e Bashkuar, Wardlow

Numri i referencës AVO14A065

  Eprioc Boomer S1D - Sondë shpimi
 18
166 692 EUR
Ankandi

Sondë shpimi

2019
653 orët

Botuar: 2d

MPE UK & Ireland

1

Mbretëria e Bashkuar, Wardlow

Numri i referencës TMG19URE0460

 Atlas Copco S7D Simba - Sondë shpimi
 15
206 928 EUR
Ankandi

Sondë shpimi

2015
1 156 orët

Botuar: 2d

MPE UK & Ireland

1

Mbretëria e Bashkuar, Wardlow

Numri i referencës TMG15URE0291

Ditch-Witch JT3020 AT - Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 11
Pyet për çmimin

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2010
2 670 orët

Botuar: 2d

Machines Broker srl

4

Itali, Mazara del Vallo

Bauer BG 18 H - Sondë shpimi
 5
265 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Sondë shpimi

2009
11 000 orët

Botuar: 4d

J.C. DEKKER B.V.

4

Holandë, GEERTRUIDENBERG, Noord-Brabant

Atlas Copco FLEXIROC T35  - Sondë shpimi
 20
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2016

Botuar: 4d

Ron Rad Ltd.

Izrael, Israel, Israel

MDT 230K  - Sondë shpimi
 20
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2010

Botuar: 4d

Ron Rad Ltd.

Izrael, Israel, Israel

Numri i referencës Z-047 I09CHN

 2012 GROUND HOG C-71-5H 17125 - Sondë shpimi
Pyet për çmimin

Sondë shpimi

2012

Botuar: 4d

MAQUINARIA WIEBE KM 24

SHBA, 79903, El Paso

Numri i referencës 17125

1 2 3 34   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Drilling rigs
t1 old