Sondë shpimi Atlas Copco ROC 748 HC

Online: 1m 11d

Marka ATLAS
ID 2384
Vendndodhja Holandë, Niederlande, Roelofarendsveen
Telefoni +31-7133...
9500 EUR
9 500
EUR
  • 1 161 375 ALL
  • 10 257 USD

Shitësi
Hogeboom-machinery
Hogeboom-machinery Holandë
I besueshëm
11 Më shumë se 11 vjet me Truck1
Ora lokale e shitësit
00:04
9 500
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Sondë shpimi Atlas Copco Roc 712 HC-01
Atlas Copco Roc 712 HC-01
1900
Norvegji, Niederlande, Roelofarendsveen
12 556 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc 712 HC-01, 1900
Sondë shpimi Atlas Copco ROC 542
Atlas Copco ROC 542
1996, Dizel, 13 000 orët
Austri, Niederlande, Roelofarendsveen
Sondë shpimi Atlas Copco ROC 542, 1996
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2004, 17 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
66 227 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2004
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2001, 16 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
48 165 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2001
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2001, 5 300 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
68 635 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2001
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2002, 14 500 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
66 227 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2002
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2006, 9 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
143 291 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2006
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2010, 10 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
174 599 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2010
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2010, 9 700 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
162 557 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2010
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2008, 11 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
156 537 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2008
Sondë shpimi Atlas Copco ROC F9 COPROD
Atlas Copco ROC F9 COPROD
2006, Dizel, 13 orët
Austri, Niederlande, Roelofarendsveen
Sondë shpimi Atlas Copco ROC F9 COPROD, 2006
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D9 RRC
Atlas Copco ROC D9 RRC
2007, 14 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Niederlande, Roelofarendsveen
47 563 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D9 RRC, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.