Online: 7m

Marka ATLAS
ID 2178
Viti i prodhimit 2001
Orët e makinerisë 16 000 orët
Vendndodhja Mbretëria e Bashkuar, Billingham
Telefoni +44 7766...
47432 EUR
47 432
EUR
  • 5 780 965 ALL
  • 52 309 USD

Shitësi
OMNIA MACHINERY UK LIMITED
OMNIA MACHINERY UK LIMITED Mbretëria e Bashkuar
Ora lokale e shitësit
15:23
47 432
EUR
  Kontakto shitësin
Objekti i mesazhit

Mesazhi u dërgua. Shitësi do të përgjigjet sa më shpejtë të jetë e mundur.

  Kuota e dërgimit me anije

Oferta të ngjashme

Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2001, 5 300 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
67 591 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2001
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2004, 17 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
65 220 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2004
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6
Atlas Copco Roc L6
2002, 14 500 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
65 220 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco Roc L6, 2002
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2006, 9 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
141 112 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2006
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2010, 10 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
171 944 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2010
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8
Atlas Copco ROC L8
2010, 9 700 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
160 085 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC L8, 2010
Sondë shpimi Atlas Copco ROC F6-34
Atlas Copco ROC F6-34
2006, 8 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
81 821 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC F6-34, 2006
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D7 RRC
Atlas Copco ROC D7 RRC
2006, 400 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
59 291 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D7 RRC, 2006
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D9 RRC
Atlas Copco ROC D9 RRC
2007, 14 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
46 839 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D9 RRC, 2007
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D7 RRC
Atlas Copco ROC D7 RRC
2005, 9 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
62 500 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D7 RRC, 2005
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D7C
Atlas Copco ROC D7C
2008, 12 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
69 963 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC D7C, 2008
Sondë shpimi Atlas Copco ROC F9-11
Atlas Copco ROC F9-11
2007, 14 000 orët
Mbretëria e Bashkuar, Billingham
62 255 EUR
Sondë shpimi Atlas Copco ROC F9-11, 2007

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.