Reja dhe përdorur Stabilizuesit e dheut në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Stabilizuesit e dheut


   Faqja 1 e 3 1/3   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
General Makina Mobile Stabilized Soil Mixing Plant - Stabilizues dheu
 3
Pyet për çmimin
E re
2023

GENERAL MAKINA Stone Crushing Screening and Concrete Batching Plants

2

Turqia, İzmir

Elektrike
BOMAG MPH122 Wheel - Stabilizues dheu
 43
Ankandi
2005
4 884 orët

Botuar: 3d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

STREUMASTER SW 16 TA - Stabilizues dheu
 12
Pyet për çmimin
2013
Pesha neto: 7 800 kg

Botuar: 7d

werwie GmbH

2

Gjermani, Konz

Numri i referencës BSBC268

STREUMASTER SW 16 TA - Stabilizues dheu
 13
Pyet për çmimin
2022
Pesha neto: 7 800 kg

Botuar: 7d

werwie GmbH

2

Gjermani, Konz

Numri i referencës BSBB122

STREUMASTER SW10TA - Stabilizues dheu
 12
Pyet për çmimin
2022
Pesha neto: 5 700 kg

Botuar: 7d

werwie GmbH

2

Gjermani, Konz

Numri i referencës BSBB106

WIRTGEN WR2400 Wheel - Stabilizues dheu
 42
Ankandi
2011
7 857 orët

Botuar: 7d

Ritchie Bros. France

11

Francë, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

Wirtgen WR 240 I - Stabilizues dheu
 7
136 081 EUR
2014
9 300 orët

Botuar: 8d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1309

 Bomag MPH122 - Stabilizues dheu
Ankandi
2005
909 orët

Botuar: 9d

MPE International

1

Kolumbi, Girón

Numri i referencës 101590031045

Wirtgen WR2000 - Stabilizues dheu
 5
215 000 EUR
2012
6 000 orët

Botuar: 11d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 2852

BOMAG BS 12000 Profi / partial defect - Stabilizues dheu
 9
Pyet për çmimin
2013
Pesha neto: 6 200 kg

Botuar: 15d

werwie GmbH

2

Gjermani, Konz

Numri i referencës BSBB145

Wirtgen WR2500S - Stabilizues dheu
 12
249 000 EUR
2008
3 280 orët
Pesha neto: 32 000 kg

Botuar: 21d

TERRA GAZ CONSTRUCT SRL

3

Rumani, ilfov

Wirtgen WR2000 XL - Stabilizues dheu
 7
122 003 EUR
2012
4 112 orët

Botuar: 22d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1291

Wirtgen WR 200 XLI - Stabilizues dheu
 4
328 471 EUR
2018
2 489 orët

Botuar: 22d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1286

Wirtgen WR 200 XLI - Stabilizues dheu
 7
290 932 EUR
2018
2 679 orët

Botuar: 22d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës US1287

Wirtgen WR250 - Stabilizues dheu
 2
470 000 EUR
2018
6 000 orët

Botuar: 22d

OMNIA MACHINERY UK LIMITED

4

Mbretëria e Bashkuar, Middlesbrough

Numri i referencës 6743

Wirtgen KMA200 mobilny węzeł - Stabilizues dheu
 1
264 600 EUR
Çmimi pa. TVSH
2007
10 900 orët

Botuar: 29d

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Ożarów Mazowiecki

Wirtgen WR2000 - Stabilizues dheu
 11
166 400 EUR
Çmimi pa. TVSH
2009
1 orët

Botuar: 30d

SWENSKA POWERHOUSE

5

Poloni, Miękisz Nowy

Wirtgen WR2000XL - Stabilizues dheu
 5
Pyet për çmimin
2015
6 500 orët

Botuar: 30d

Whelen Heavy Equipment Limited

2

Kinë, Hefei

Hamm RACO350 - Stabilizues dheu
 9
63 920 EUR
2002
2 549 orët

Botuar: 30d

Whelen Heavy Equipment Limited

2

Kinë, Hefei

Wirtgen WR2500S - Stabilizues dheu
 12
Pyet për çmimin
2010
6 421 orët

Botuar: 30d

Whelen Heavy Equipment Limited

2

Kinë, Hefei

Wirtgen WR200 - Stabilizues dheu
 1
Pyet për çmimin
2016
2 156 orët

Botuar: 30d

Whelen Heavy Equipment Limited

2

Kinë, Hefei Shi

1 2 3   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery - Soil stabilizers
t1 old