Reja dhe përdorur Makineri ndërtimi në shitje - Truck1 Shqipëri

Are you a seller?

Find your customers with Truck1!

Add your company
Shqipëri | EUR
0
Kyçu / Regjistrimi
Katalogu
Shes
Vendosni një reklamë

Makineri ndërtimi


   Faqja 1 e 2137 1/2137   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
FABO IMPACT CRUSHER - Thërrmues me ndikim
Pyet për çmimin
Shantui SD22 - Buldozer
Pyet për çmimin
Phoenix VICTRON Energy - Makineri ndërtimi
 5
240 EUR

Makineri ndërtimi

2011

TruckParts Eesti OÜ

4

Estoni, Tallinn

Numri i referencës 1793586

Komatsu PC210-6 - Ekskavator me zinxhirë
 6
Pyet për çmimin

Ekskavator me zinxhirë

Pesha neto: 20 500 kg

Toaks International Trading Company

1

Kinë, Shanghai

Giga power PLD16000SE 15KVA silent set - Set gjeneratori
 10
2 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

2022
16 hp

Botuar: 8min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Numri i referencës 00031753

Caterpillar 972 K - Fadrom me goma
 20
68 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2012
13 189 orët
318 hp

Botuar: 17min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70222180

Giga power PLD12000SE 10kva - Set gjeneratori
 10
2 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

2022
11 hp

Botuar: 23min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Numri i referencës 00031882

Giga power LT-W50-GF 62.5KVA silent set - Set gjeneratori
 10
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

2023
68 hp

Botuar: 46min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Numri i referencës 00032083

Caterpillar 966M - Fadrom me goma
 20
86 800 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me goma

2015
6 277 orët
311 hp

Botuar: 48min

BAS World

16 V

Holandë, Veghel

Numri i referencës 70218817

Giga power LT-W50-GF 62.5KVA silent set - Set gjeneratori
 19
6 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

E re
2022
68 hp

Botuar: 49min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Numri i referencës 00032018

Caterpillar 3412 625 kVA generatorset - Set gjeneratori
 14
17 950 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

Pesha neto: 4 000 kg
700 hp

Botuar: 58min

Homborg Industrial Machinery B.V.

6

Holandë, Veen

Numri i referencës 0005468

Caterpillar 950M | BUCKET | QUICK COUPLER | AIRCO | CE + EPA - Fadrom me zinxhir
 19
78 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Fadrom me zinxhir

2017
9 588 orët
Pesha neto: 19 200 kg
249 hp

Botuar: 1orë 6min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 112113

Giga power LT-W30GF 37.5KVA closed set - Set gjeneratori
 12
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

2023
41 hp

Botuar: 1orë 8min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Numri i referencës 00032071

Giga power LT-W30GF 37.5KVA closed set - Set gjeneratori
 11
5 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

2023
41 hp

Botuar: 1orë 8min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 De Tweede Geerden 35 Velddriel

Numri i referencës 00032063

Giga power LT-W30GF 37.5KVA open set - Set gjeneratori
 7
4 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

2022
Pesha neto: 500 kg
41 hp

Botuar: 1orë 13min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Numri i referencës 00031756

Caterpillar 336 FL HDHW | DEMOLITION | ABBRUCH | STC | OQ80 - Ekskavator me zinxhirë
 20
179 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2016
7 522 orët
Pesha neto: 48 500 kg
318 hp

Botuar: 1orë 13min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 111954.01

Caterpillar 336 FL HDHW | DEMOLITION | ABBRUCH | STC | OQ80 - Ekskavator me zinxhirë
 20
179 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Ekskavator me zinxhirë

2016
7 522 orët
Pesha neto: 48 500 kg
318 hp

Botuar: 1orë 14min

HULLEMAN TRUCKS B.V.

14

Holandë, Marknesse

Numri i referencës 111954-1

Giga power LT-W250GF 312.5 KVA silent set - Set gjeneratori
 13
17 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

E re
2022
340 hp

Botuar: 1orë 30min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Numri i referencës 00031831

CAT 769 C and Cat 771D pour piece / for parts CAT 769 C - 771D - Shkarkues i palëvizshëm
 16
Pyet për çmimin

Shkarkues i palëvizshëm

Botuar: 1orë 31min

VIVA MAT S.A R.L.

5

Luksemburg, RUMELANGE

Numri i referencës CAT769C-769D-771D

Giga power LT-W200GF 250KVA silent set - Set gjeneratori
 11
16 900 EUR
Çmimi pa. TVSH

Set gjeneratori

E re
2022
272 hp

Botuar: 1orë 36min

Big Machinery B.V.

12

Holandë, BIG 5 Douane entrepot

Numri i referencës 00031822

Terberg Pipecarrier 8×8×8  - Makineri ndërtimi
 7
35 000 EUR

Makineri ndërtimi

126 orët

Botuar: 2orë 3min

Termostantti Oy

2

Finlandë, Finnland, kouvola

Gradall XL 2300  - Ekskavator me goma
 20
12 000 EUR

Ekskavator me goma

1999
7 689 orët
147 hp

Botuar: 2orë 3min

Termostantti Oy

2

Finlandë, Finnland, Kouvola, Kymenlaakso

Bobcat E 26 EM  - Miniekskavator
 19
29 500 EUR
Çmimi pa. TVSH

Miniekskavator

2018
1 595 orët
20 hp

Botuar: 2orë 3min

Termostantti Oy

2

Finlandë, Finnland, Kouvola, Kymenlaakso

Renault MOUVEX / RENAULT - Pompë uji
 12
3 000 EUR
Çmimi pa. TVSH

Pompë uji

904 orët

Botuar: 2orë 27min

SAS SKT

1

Francë, Wambrechies

1 2 3 2137   
Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.
t1 test Construction machinery
t1 old