Makineri ndërtimi VERMEER


   Faqja 1 e 4 1/4   
Seleksiono sipas:
Rezultateve për faqe:
 2015 Vermeer RTX100 - hapës kanalesh
 11
Ankandi

Hapës kanalesh

2015
416 orët

Online: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140250113

 2013 Vermeer RT450 - hapës kanalesh
 20
Ankandi

Hapës kanalesh

2013

Online: 3d

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Mbretëria e Bashkuar, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

ID 140246399

VERMEER D9x13S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
53 500 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2015
4 171 orët

Online: 4d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER  - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
97 500 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2012
3 977 orët

Online: 4d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D16x20II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 1
48 500 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2008
3 057 orët

Online: 4d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D24x40II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 15
89 500 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2012
2 964 orët

Online: 4d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER D10x15S3 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 4
72 500 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2017
1 502 orët

Online: 4d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER RTX250 - hapës kanalesh
 20
17 570 EUR

Hapës kanalesh

2018
22 orët

Online: 6d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Barcin

VERMEER D20x22II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 14
72 500 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2011
1 905 orët

Online: 9d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

Vermeer T858 - hapës kanalesh
 6
300 000 EUR

Hapës kanalesh

2007
5 760 orët

Online: 10d

Sodineg France

13

Francë, Neuville-Saint-Amand

ID 1202329

VERMEER T850 - hapës kanalesh
 6
82 475 EUR
Ankandi

Hapës kanalesh

5 927 orët
Pesha neto: 31 752 kg

Online: 11d

AGORASTORE

Francë, MONTREUIL SOUS BOIS

ID 201203

VERMEER 2440 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 5
37 390 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2000
8 000 orët

Online: 12d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Piłatka

VERMEER D100x120II - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 6
269 000 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2010
2 857 orët

Online: 12d

Vermeer Used Equipment Benelux

V

Holandë, Goes

VERMEER 18x22 - makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve
 6
28 600 EUR

Makineri e drejtuar për hapjen e rrugëve

2005
3 100 orët

Online: 15d

SWENSKA POWERHOUSE

Poloni, Żukowo

Łańcuch Chain 2,650" to trenchers Case, Vermeer, D  - hapës kanalesh
 13
1 100 EUR

Hapës kanalesh

2017

Online: 16d

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Poloni, Polen, 06-400 Ciechanów

Łańcuch, chain 3" hard to trenchers Case, Vermeer,  - hapës kanalesh
 12
1 600 EUR

Hapës kanalesh

2017

Online: 16d

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Poloni, Polen, 06-400 Ciechanów

Łańcuch, Chain 2" to trencher Case, Vermeer, Ditch  - hapës kanalesh
 13
900 EUR

Hapës kanalesh

2017

Online: 16d

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Poloni, Polen, 06-400 Ciechanów

Sprocket, zębatka, gear Vermeer  - hapës kanalesh
 20
110 EUR

Hapës kanalesh

2020

Online: 16d

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Poloni, Polen, 06-400 Ciechanów

Łańcuch, chain 2" hard to trenchers Case, Vermeer,  - hapës kanalesh
 12
1 100 EUR

Hapës kanalesh

2017

Online: 16d

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Poloni, Polen, 06-400 Ciechanów

skid steer loader, miniładowarka Vermeer S650TX  - fadromë me drejtim nga ruspa
 20
14 359 EUR

Fadromë me drejtim nga ruspa

2014
1 020 orët

Online: 21d

Bud - Car Malgorzata Podlinska

Poloni, Polen, 06-400 Ciechanów

1 2 3 4   

Duke klikuar çdo lidhje ose objekt në këtë faqe, ju bini dakord pa kushte dhe na autorizoni të përpunojmë të dhënat tuaja personale, përfshirë përdorimin e "cookies" dhe teknologji të tjera gjurmuese. Ato janë instaluar për të përmirësuar dhe personalizuar përvojën tuaj në këtë faqe interneti, në faqet tjera të internetit dhe faqet e internetit të reklamuesit të palëve të treta që bashkëpunojnë me ne. Edhe kompanitë tona partnere mund të ruajnë cookies në pajisjen tuaj ose të përdorin teknologji të ngjashme për grumbullimin dhe përpunimin e informacionit personal. Mësoni më shumë për mënyrën se si i trajtojmë informacionet tuaja private.